Wspaniała akcja w MDK Lubliniec. Ty również możesz pomóc!

Wspaniała akcja w MDK Lubliniec. Ty również możesz pomóc!

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do udziału w charytatywnej akcji szycia onkochustktóre zostaną przekazane do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach! Koordynatorką akcji jest Katarzyna Jankowska, która w porozumieniu z wolontariuszkami: Anną Flak i Magdaleną Rudzińską, postanowiła wesprzeć akcję, tworząc w Lublińcu grupę „Onkochusty – szyjemy uśmiech/oddział Lubliniec”.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą wesprzeć ten szczytny cel zapraszamy już 17 marca 2019 roku o godz. 10:00 do Galerii pod Glinianym Aniołem, w siedzibie MDK. Zajęcia rozpocznie wówczas pierwsza grupa uczestników. Grupa druga rozpocznie szycie o godzinie 14:00 – informuje Karolina Groblińska z MDK Lubliniec.

Aby wesprzeć inicjatywę, wystarczy przynieść maszynę do szycia lub zająć inne stanowisko, np. przy wykrawaniu formy z materiału lub przy żelazku, a także zakupić i dostarczyć cegiełkę w formie materiału (tkanina bawełniana 100%, 2 mb.).

Więcej informacji oraz zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem (siedziba MDK), osobiście lub telefonicznie w godz. 15.00-21.00, nr tel. 34 351 06 88. UWAGA! Zapisy do 15 marca! Miejsca do których można przynosić materiał to: „Galeria pod Glinianym Aniołem”, codziennie w godz.15.00-21.00 oraz „Madelaine” Pracownia Krawiectwa Artystycznego przy ul. 3-go Maja w Lublińcu, od pn. do pt. w godz. 9.00-15.00

Pozostałe wydarzenia w MDK – TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.