Wspieramy kontuzjowanego piłkarza z Sierakowa! UDOSTĘPNIJ.

Wspieramy kontuzjowanego piłkarza z Sierakowa! UDOSTĘPNIJ.

17 marca 2019 roku Patryk Piecka, 22 letni piłkarz LKS’u Sieraków Śląski, w trakcie spotkania towarzyskiego, doznał poważnej kontuzji nogi. Nie dokończył meczu i przewieziony został do szpitala.

Wyniki badań okazały się bardzo bolesne – nie tylko dla zawodnika ale też dla kolegów z drużyny i kibiców LKS’u. Czołowy piłkarz sierakowskiego klubu nabawił się USZKODZENIA WIĘZADŁA POBOCZNEGO oraz ZERWANIA WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO PRZEDNIEGO prawego kolana.

Dzięki wsparciu najbliższych, Patryk Piecka przeszedł już jedną z dwóch zaplanowanych operacji. W chwili obecnej oczekuje na termin drugiej operacji – wymaga ona kolejnych, bardzo wysokich środków finansowych. Następnym etapem w walce o powrót do zdrowia będzie długa rehabilitacja piłkarza, generująca dodatkowe koszty.

Patryk Piecka to nie tylko szanowany zawodnik LKS’u Sieraków Śląski. Wielką pasją sportowca jest również tenis stołowy – broni barw III ligowego OKS’u Olesno. Patryk wspiera również inicjatywy podejmowane w rodzinnej miejscowości. Przykładem może być bezpośredni udział w zbiórce złomu organizowanej 17 listopada 2018 roku przez kibiców LKS’u Sieraków Śląski. Ofiarność fanów zasiliła konto klubu na sumę 8 tysięcy złotych!

Dzisiaj, kiedy boiskowe losy nie były łaskawe dla Patryka Piecki, to Jemu należy się wsparcie. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do wpłat, które przybliżą Patryka do powrotu na boisko – jeśli ten powrót okaże się niemożliwy, Wasza pomoc i tak nie pójdzie na marne, ponieważ wspaniały młody człowiek z Sierakowa Śląskiego będzie mógł powrócić do codziennych obowiązków i życia zawodowego.

O niezwykłej postawie Patryka Piecki świadczy fakt, że piłkarz zamierza wykorzystać zebraną tutaj kwotę w stopniu minimalnym. Jeśli, dzięki Wam, uda się zachować finansową rezerwę, Patryk zadeklarował, że przekaże tą część pieniędzy na rzecz ukochanego LKS’u!

LINK DO STRONY Z PROWADZONĄ ZRZUTKĄTUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.