Wspieramy zbiórkę pieniędzy na rzecz klubu piłkarskiego KS Gwoździany!

Wspieramy zbiórkę pieniędzy na rzecz klubu piłkarskiego KS Gwoździany!

Po czternastu latach przerwy mieszkańcy sołectwa Gwoździany postanowili przywrócić piłkarską tradycję w swojej miejscowości i powołali klub piłkarski KS Gwoździany!

Wszelkie kwestie formalne i organizacyjne wymagają jednak sporych nakładów finansowych. Dlatego zachęcamy do finansowego wsparcia aktywnej grupy ludzi, którzy udowadniają, że amatorski sport w lokalnym wydaniu jeszcze nie runął w przepaść!

Dofinansowanie z budżetu gminy będzie możliwe dopiero na początku 2020 roku. Do tego czasu twórcy projektu we własnym zakresie starają się o pozyskanie środków finansowych, które pozwolą na pokrycie formalności i spraw organizacyjnych – Motywacją do powstania klubu jest pasja i miłość do gry w piłkę. Naszym celem jest godne reprezentowanie swojej miejscowości i rozwijanie charakterów młodych ludzi grających w klubie – mówią inicjatorzy powołania KS’u Gwoździany.

Zaczynają od zera ale nie zamierzają się poddać – Każdą wolną chwilę poświęcamy na ciężkie treningi, prace związane z przygotowaniem boiska do sezonu oraz dopełnienie niezbędnych procedur pozwalających na grę w B- klasie i Pucharze Polski. Wszystkie koszty, które już ponieśliśmy zostały zrealizowane ze zrzutek Zarządu naszego Stowarzyszenia i samych piłkarzy. Otrzymaliśmy także dofinansowanie z budżetu Sołectwa i Urzędu Marszałkowskiego – dzięki temu zakupione zostały piłkołapy, bramki treningowe, chorągiewki oraz dwie piłki meczowe – podsumowują. Sztab organizacyjny prowadzi także rozmowy z firmą, która wstępnie zadeklarowała pomoc w postaci zakupu strojów meczowych.

Udało się również zakontraktować trenera z dużym doświadczeniem w prowadzeniu drużyn z niższych szczebli rozgrywkowych. Szkoleniowiec kilkakrotnie świętował z nimi awanse do wyższych lig.

Niestety, jeszcze w roku 2019 Gmina Pawonków nie będzie mogła wesprzeć działalności klubu piłkarskiego KS Gwoździany, ponieważ budżet na ten cel został rozdysponowany na działające kluby. O dofinansowanie z gminy będzie można starać dopiero w przyszłym roku – Taka sytuacja powoduje, że będzie nam bardzo ciężko przetrwać pierwszy sezon bez Waszego wsparcia – apelują przedstawiciele Stowarzyszenia, prosząc o wsparcie finansowe na stronie zarzutka.pl.

Jakie wydatki będą zrealizowane z puli zebranej w ramach zrzutki?

  • sędziowie (każdy mecz w którym jesteśmy gospodarzem to koszt ok 310 zł)
  • trener (800 zł miesięcznie plus koszty dojazdów)
  • mecze wyjazdowe
  • zakup sprzętu do treningów i meczy
  • remont pomieszczeń socjalnych (budowa toalet i natrysków oraz odświeżenie ścian)
    wyrównanie boiska i zasianie trawy

Wpłać dowolną kwotę na rzecz tej zbiórki. Udostępnij lub roześlij link do naszej zbiórki. Jeżeli możesz nam pomóc w inny sposób, np. zostać naszym sponsorem, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: klubsportowygwozdziany@gmail.com , +48 721 280 419. Znajdziesz nas także na Facebooku i Instagramie. W zamian obiecujemy dbać o infrastrukturę sportową, gryźć trawę i z dumą reprezentować Gwoździany – deklarują inicjatorzy akcji.

LINK DO ZRZUTKI ZNAJDUJE SIĘTUTAJ

PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI WŚRÓD ZNAJOMYCH

STAŁY ARTYKUŁ ZAMIESZCZAMY W DZIALE “PUBLICYSTYKA” po prawej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.