Występ kabaretu SMILE w MDK Lubliniec przeniesiony na inny termin. Ważne informacje dla widzów

Występ kabaretu SMILE w MDK Lubliniec przeniesiony na inny termin. Ważne informacje dla widzów

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, Miejski Dom Kultury w Lublińcu informuje, że zmianie uległy terminy niektórych wydarzeń – czytamy we wtorkowym komunikacie prasowym. Jak informuje lubliniecki MDK, występ Kabaretu “Smile”, zaplanowany na dzień 8 kwietnia o godz. 17:30 i 20:30, przeniesiony został na 28 kwietnia.

Program “Tu i teraz” to rezultat wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez kabaret “Smile”. Po wnikliwej analizie zebranego materiału prezentacja ukazuje szeroki przekrój codziennych sytuacji – z życia zarówno typowego “Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie – to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach kabaret “Smile”. Nie zabraknie piosenek, a prawdziwą atrakcją może stać się bezpośredni udział widzów w prezentacji kabaretu.

Bilety na występ kabaretu o godzinie 17:30 szybko znalazły swoich nabywców – na chwilę obecną [23.03. – przyp. red.] pozostały już tylko cztery wejściówki. Wobec dużego zainteresowania, kabaret “Smile” postanowił zagrać tego samego dnia po raz drugi! Na spotkanie zaplanowane o godzinie 20:30 pozostało nieco więcej wejściówek – poinformowała Paulina Pielarz z MDK Lubliniec.

Występ kabaretu odbędzie się w ustalonym reżimie sanitarnym. Wypełnione będzie 50% sali, a widzowie przez całe wydarzenie muszą mieć założone maseczki. Bilety w cenie 75 zł można nabyć na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie kina, czynnej codziennie od godziny 15:00. Bilety zakupione wcześniej zachowują ważność, a w sprawie ewentualnych zwrotów MDK prosi o kontakt z kasą kina “Karolinka” (34/351 06 83) lub za pomocą maila: kino@mdk.lubliniec.pl

Kolejna zmiana terminu dotyczy spektaklu “Szalone nożyczki”. Decyzją agencji organizującej wydarzenia, został on przeniesiony z 10 kwietnia na 6 listopada ’21.

W przypadku jakichkolwiek zmian informacje pojawią się na stronie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu oraz na Facebooku MDK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.