“Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie ziemię” (Mark Twain)

“Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie ziemię” (Mark Twain)

“Europejska Agencja Leków (EMA) 28. maja 2021 r. zatwierdziła wniosek o rozszerzenie stosowania szczepionki Pfizer/BioNTech przeciw Covid-19 na dzieci w wieku od 12 do 15 lat. EMA uznała, że korzyści ze stosowania leku Comirnaty w tej grupie wiekowej przewyższają ryzyko.”

Dane naukowe:
1. Koronawirusy są niegroźne dla dzieci – dzieci praktycznie nie chorują na covid-19! Jeśli zdarzy się zachorowanie dziecka, nie ma powikłań – wyzdrowienie następuje dla 99,97% dzieci, a śmiertelność dotyczy jednego dziecka na 1 000 000 zachorowań.
2. Dzieci nie przenoszą wirusów – nie są zakaźne dla otoczenia!
3. Nie ma żadnych dowodów naukowych, które pokazywałyby jakiekolwiek korzyści płynące z podawania genetycznego preparatu dzieciom
, i wśród badań amerykańskich, i – europejskich!
4. Trwa lll faza badań klinicznych nad tymi preparatami – teraz dopuszczonymi warunkowo i stosowanie ich obecnie ma formę eksperymentu medycznego!
Każda osoba, zanim – wyrazi zgodę na przyjęcie genowego preparatu, powinna być o tym fakcie poinformowana – najlepiej pisemnie. Powinna też otrzymać pisemny wykaz niepożądanych działań preparatu i precyzyjną informację, gdzie zgłaszać ich ewentualne wystąpienie.

źródło: https://pl1.tv/title/te-szczepionki-nie-byly-testowane-nawet-na-zwierzetach-a-maja-byc-podane-naszym-dzieciom/

Pediatra Dorota Sienkiewicz i dr Piotr Rossudowski – rzecznik PSNLiN – Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, stając w obronie zdrowia dzieci, przypominają o narastającej globalnie liczbie powikłań poszczepiennych, z których główne to 1. zaburzenia krzepnięcia –  immunologiczna małopłytkowość zakrzepowa (zator mózgowy, płucny, zawał serca), 2. uszkodzenie bariery krew-mózg (choroby prionowe, neurodegeneracyjne), 3. gwałtowna reakcja zapalna całego organizmu (“burza cytokinowa”), 4. jeszcze nieznane, odległe skutki modyfikacji genetycznej.

EMA podkreśla, że ze względu na ograniczoną liczbę dzieci objętych badaniem, w badaniu nie udało się wykryć rzadkich skutków ubocznych (…) Komisja ds. Bezpieczeństwa EMA ocenia obecnie bardzo rzadkie przypadki zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, które wystąpiły po szczepieniu preparatem Comirnaty, głównie u osób poniżej 30. roku życia. https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/552765-ema-zatwierdzila-podawanie-szczepionki-pfizer-dzieciom

Preparaty stworzone na bazie mRNA – nie są tradycyjnymi szczepionkami!!!  Podawane jako szczepionka, mogą w ludzkich komórkach prowadzić do modyfikacji ekspresji genów.
“Tego rodzaju szczepionki mogą być niebezpieczne, dopóki ich skuteczność i brak poważnych efektów niepożądanych nie zostanie naukowo udowodniona
(…) Przekonywanie społeczeństwa, że szczepionki oparte na mRNA są bezpieczne, przy ogromie niewiedzy na temat mRNA i jego powiązań w komórce jest wysoce nieetyczne. (z Listu Otwartego do Prezydenta i Rządu RP – grudzień 2020 r., podpisanego przez kilkudziesięciu naukowców i lekarzy).

Zagrożenia dla rozrodczości:

            “W Wielkiej Brytanii do systemu zgłaszania niepożądanych objawów zdrowotnych, tzw. Żółtej Karty, wpłynęły już 2 233 zgłoszenia kwalifikowane jako zaburzenia funkcjonowania organów rozrodczych oraz piersi po podaniu preparatów firm AstraZeneca i Pfizer”.   
Z amerykańskich badań (Harvard Pilgrim Healthcare) wynika, że do VAERS, podobnego systemu w Stanach – zgłaszanych jest mniej niż 1 % faktycznych NOP-ów, czyli – liczba powikłań jest pewnie nawet sto razy większa, niż liczba zarejestrowanych w systemie!!! Dr Simone Gold z America’s Frontline Doctors: “Zachęca się kobiety do przyjmowania eksperymentalnego i warunkowo zaakceptowanego preparatu, zupełnie lekceważąc przypadki poronień i martwych porodów.” – (dane opublik. na hli-polska 22.04.2021).

Skłania się kobiety do przyjmowania genetycznego preparatu, chociaż producent w ulotce dla lekarzy jasno napisał, że nie przeprowadzono badań na grupie kobiet w ciąży, więc zaleca – żeby takich kobiet nie szczepić i poinformować te, które przyjmują preparat, żeby unikały poczęcia dziecka przez 2 miesiące od drugiej dawki.

Pojawiają się także naukowe – obserwacyjne dane, mówiące, że wirus nie przedostaje się przez łożysko!!! W Izraelu monitorowano stan 55. kobiet, które zmagały się z koronawirusem podczas pierwszego bądź drugiego trymestru ciąży. Przebadano także rozwijające się dzieci. Z badania tego jednoznacznie wynika, że dzieci są zupełnie zdrowe, chociaż ich mamy zaraziły się Covid-19. Według szefa Oddziału Medycyny Prenatalnej, Położnictwa i Ginekologii w Centrum Medycznym Sheba „nie było żadnych komplikacji ciążowych, ani ograniczenia wzrostu płodu, ani też komplikacji łożyskowych”. https://wpolityce.pl/swiat/552535-zakazenie-sie-covid-19-w-ciazy-nie-uczyni-szkody-dziecku

A już przed rokiem, w marcu 2020 ukazała się na hli-polska taka optymistyczna informacja. “Pat O’Brien, wiceprezes Royal College of Obstetricians and Gynecologists (RCOG) w Wielkiej Brytanii oświadczył, że na razie nie ma dowodów na to, że istnieje zwiększone ryzyko poronienia z powodu zakażenia koronawirusem. Podkreślił, że prawdopodobnie jednym z pozytywnych efektów zakażenia matki, może być wytwarzanie przez nią przeciwciał jeszcze przed porodem i przekazanie ich dziecku, co chroni je przed chorobą. Są również dowody, chociaż jeszcze opracowane na dosyć skąpym materiale, że kobiety, które karmią piersią, najprawdopodobniej nie przekazują koronawirusa swoim dzieciom”.

Piotr Rossudowski, rzecznik Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców porównał w rozmowie z Edytą Paradowską (w PL1, w dn. 26.05.2021)   skrupulatnie prowadzony w Norwegii rejestr danych o NOP (Niepożądane Odczyny Poszczepienne), z publikowanymi w Polsce. Norweskie dane pokazują szesnaście razy więcej niepożądanych odczynów poszczepiennych, niż liczba zarejestrowanych w Polsce! O czym to może świadczyć? https://pl1.tv/title/ministerstwo-zdrowia-informuje-zaszczepieni-umieraja-dwa-razy-czesciej-na-covid-19/ wiad. z 26 maja 2021

            Uwzględniając dane naukowe, opisujące powyższe sytuacje, co można pomyśleć, słysząc o presji, już wcześniej wywieranej na personel medyczny, na nauczycieli (w dużej części – młode kobiety), a teraz wobec rodziców? Gdy, poniżej poziomu wszelkich standardów etycznych, trzeba umieścić wywierane szantaże i jawną próbę przekupstwa, nazwaną – “loterią”?

Jakimi więc kryteriami kierują się eksperci rządowi, proponując podawanie genetycznego preparatu także dzieciom i młodym kobietom.

 1. To prawda ale Pani kłamstwa nie mają dużego zasięgu, niewielu jest czytelników lublinieckiego pl i na dodatek przypisuje je Pan sobie.i a pr,eciez powiela Pani kłamstwa “wyprodukowane” przez innych szumów. Pełna kompromitacja osoby mieniącej się katoliczką.

  Odpowiedz
  • Ależ Panie Wacławie co Pana tak zdenerwowało???? Przecież wszystko co Pani Helena napisała to prawda, wystarczy się troszkę wysilić i poszukać informacji na ten temat. Proponuję Państwu ograniczenie oglądania TVP 1 i 2, Polsatu itd.. Bo poza straszeniem ludzi nic innego nie robią. Szczęść Boże

   Odpowiedz
   • Nic proszę Pani mnie nie zdenerwowało choć przyznaje ludzka głupota może irytować. Panią zachwycają “felitony” tej pani a mnie zwyczajnie zniesmaczają. Wydawałoby się że stateczna kobieta i jak sama się reklamuje babcia co to dla wnuków itp a tu proszę, siedzi w Boże Ciało i przegrzebuje internet wyszukując fake newsy które pasują do jej wypaczonego przez pychę oglądu rzeczywistości. To chore. Mniemam, że felietonistka będzie miała frajdę, tyle osób się wypowiedziało, trzeba będzie odpowiedzieć czyli znów okazja żeby trochę posmrodzić a i może trochę rad przekazać a i zareklamować arcydzieło za stówę. Współczuję obydwu Paniom bo wcześniej czy później obudzicie się zdziwione, że jednak nie miałyście racji oby nie było za późno. A
    tymczasem życzę zdrowia i tego psychicznego również

    Odpowiedz
   • Dzięki za zamieszczenie!
    Witam Pani Karolino i dziękuję, za komentarz którego treść potwierdza ważną obserwację: ludzie wierzący w prawdziwego Boga mają odpowiedni dystans do spraw “światowych” i m.in. dzięki temu, zachowują w pełni swoją rozumność!

    Odpowiedz
   • JAK mawial ksiądz tischner są 3 rodzaje prawdy. Niestety opinie fundamentalistów religijnych maja na ogól niewiele wspolnego z nauką. I tak jest tutaj. Opierając sie na bzurnych danych wszystko mozna udowodnić bo implikacja sie nie odrwaca – z falszu wynika wszystko co chcesz . Nieprawdą jest że dzieci nie przenoszą COVID przenoszą i dlatego otwarcie szkół wywolalo efekty. Nieprawdą jest że wiecej osób zmarlo zaszczepionych niz niezaszczepionych – ( po szczepieniu 2 dawką zmarlo w Polsce do maja 73 osoby) . Szczepionkę dostało prawie 2 mld ludzi przez to jest niesamowicie przebadana. Pani autorka KŁAMIE bo usuwa niewygodne wpisy.

    Odpowiedz
    • Witam! “Opinie” – pominę. Nie “otwarcie szkół”, ale zwiększona liczba testów – daje efekty! A jeśli chodzi o śmiertelność wśród zaszczepionych, to nic nie pisałam, ale podałam link. Tam jest mowa o tym, że procentowo – jest dwukrotnie większa śmiertelność wśród osób zaszczepionych dwiema dawkami, niż – niezaszczepionych. NIE LICZBOWO!, proszę Pana! Jaki, “niewygodny wpis” został usunięty???

     Odpowiedz
     • Julian Werner

      Witam. Komentarze nie są usuwane jeśli mieszczą się w granicach kultury. One muszą przejść wcześniejszy przegląd – czy nie zawierają wulgaryzmów lub gróźb. Niestety, nie zawsze bywam przy pomputerze więc czasem musi to trochę potrwać. Pozdr

      Odpowiedz
     • Na podstawie obserwacji mogę potwierdzić wzrost zachorowań w tym czasie. W każdej rodzinie którą znam ktoś chorował. Ale nawet nie patrząc na testy – co z hospitalizacjami i liczbą zgonów?

      Odpowiedz
    • Witam! “Opinie” – pominę, choć ciekawe, co Pan rozumie przez “fundamentalizm”? Czy – wierność doktrynie? Nie “otwarcie szkół”, ale zwiększona liczba testów – daje “efekty”! A jeśli chodzi o śmiertelność wśród zaszczepionych, to nic nie pisałam, ale podałam link. Tam jest mowa o tym, że procentowo – jest dwukrotnie większa śmiertelność wśród osób zaszczepionych dwiema dawkami, niż – niezaszczepionych, które zachorują. NIE – LICZBOWO!, proszę Pana! Jaki “niewygodny wpis” został usunięty???

     Odpowiedz
 2. czytelniczka - już była Czerwiec 4, 2021, 11:56 am

  Po tym, co przeczytałam w powyższym artykule, przestaję wchodzić na Państwa stronę – lubliniecki.pl. Przesada i totalna kompromitacja. Tracicie publikując artykuły pisane w takim tonie swoich własnych czytelników.

  Odpowiedz
 3. Pani Heleno…

  Czekam na Pani propozycję alternatywną >
  Mamy nic nie robić ? Maksymalnie się zarażać ? Po kolei mamy się dusić z zakażonymi płucami? Tylko zabraknie ludzi do wrzucania nas do zbiorowych dołów.>
  A tak naprawdę to Pani wierzy w te teorie spiskowe ? czy z innych względów /np.finansowych / pisze te bzdury.
  Tak naprawdę prosimy Redakcję o zakończenie tych “feletonów”

  Odpowiedz
  • Julian Werner

   Witam.
   Nie mam wpływu na treści publikowane przez panią Helenę. Koncentruję się tylko na własnych tekstach. Właścicielem portalu jest Stowarzyszenie Lubliniecki.pl
   Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 4. Najlepszy jest wniosek, ze dzieci nie przenosza wirusow! Czyli ospa jak sie przenosi? Prosze o wyjasnienie.

  Odpowiedz
 5. Pani coś piła?

  Odpowiedz
  • Witam pozostałych Państwa!
   Alternatywą dla stale podsycanego lęku, który służy podejmowaniu nieroztropnych decyzji (jak np. wprowadzenie do krwioobiegu genetycznego produktu o niezbadanych dalekosiężnych skutkach) jest odcięcie się od źródła złowrogiej propagandy i sięgnięcie do niezależnych mediów. Jedyną ochronę przed patogenami zapewnia każdemu sprawny układ odpornościowy, zdrowy tryb życia (sen, nieprzetworzone, proste jedzenie, odpowiednie nawodnienie organizmu i ruch na powietrzu). Covid ustępuje po podaniu w odpowiednich dawkach chlorowodorku amantadyny (Viregyt K). Lek bardzo tani, znany, od wielu lat stosowany, ale dobrze jest znaleźć lekarza, który się nami wtedy zajmie. Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, rada medyczna (jak i cała rządowa strategia) starają się jak mogą odwlec w czasie powszechne zastosowanie amantadyny, bo “grozi” to końcem “pandemii” i brakiem chętnych do dalszych szczepień. Co ciekawe, ten sam Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych lekką ręką i błyskawicznie – wydał zgodę na podawanie genetycznego, niezbadanego preparatu i to nie przez układ trawienny – ale prosto do tkanek!!!
   Pani Ala wspomniała o teoriach spiskowych. Owszem, warto brać je pod uwagę, bo im bardziej zwalczane, tym pewniejsze jest, że kryją się za nimi istotne fakty. Jeszcze niedawno wyśmiewano teorię o laboratoryjnym pochodzeniu wirusa Sars-Cov-2. A już się okazuje, że to jednak tak mogło być. Dlaczego tak zacięcie usuwany jest film “PlanDemic” i niszczone jest dobre imię naukowca – dr Judy Mikovits. >>Robert F. Kennedy, siostrzeniec byłego prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego w przedmowie do książki Judy Mikovits pt „Plaga korupcji” docenił ją pisząc: „Odwaga moralna jest najrzadszym gatunkiem męstwa… rzadszym niż odwaga fizyczna żołnierzy w walce lub wielka inteligencja”<< (zyciekalisza.pl) Pewnie niedługo się upewnimy, że prawda zawsze wygrywa – choć czasem trzeba poczekać! Jak teraz – czekamy na dużą liczbę sądowych orzeczeń, w pozwach o których mówi prawnik Reiner Fuellmich!
   Pani Kasiu, dzieci praktycznie nie chorują na covid, więc nie transmitują wirusa SARS-Cov-2. Jeśli zachorują na ospę – to przenoszą.

   Odpowiedz
   • Muszę zgodzić się z tezami postawionymi przez panią Helenę. Jest niesamowita nagonka na przyjmowanie preparatu genetycznego sprytnie nazwanego “szczepionką” (dobry zabieg socjotechniczny, aby jego przeciwników wrzucić do niepostępowych antyszczepionkowców, foliarzy i płaskoziemców). Preparat jest fazie eksperymentalnej, w trybie warunkowym dopuszczonym do użytkowania (o czym mówią ulotki jego producentów), którego skutki długofalowe będzie można ocenić dopiero po kilku lat od aplikacji (a tymczasem mówi się o kolejnych dawkach co roku). Co do mozliwości wpływu kodu mRNA na ludzki DNA mówi od kilu miesięcy genetyk i biolog prof. Roman Zieliński.
    Tymczasem istnieją tanie leki, które skutecznie blokują rozwój choroby COVID-19 w postaci amantadyny z pomocą której skutecznie leczy w prywatnej klinice w Przemyślu, dr Włodzimierz Bodnar (nieoficjalnie wyleczyło sie u niego kilku polityków, na konsultacje z Polski jeżdzi wielu lekarzy). Czym róźni amantydynę od tzw. “szczeopinek” – ano cena i brak mozliwości opatentowania. W grę wchodza potężne pieniadze dla big pharmy
    Poza tym badania przeprowadzone w Holandii (Instytut Badań Sercowo – Naczyniowych w Maastrich przebadał krew pacjentów ze szpitala Canisius Wilhelmina w Nijmeegen) potwierdzają, że skutecznym blokerem białka spike znajdującego się na kolcach wirusa SARS-COV-2 jest witamina K2 (w wersji K2MK7 oraz K2MK7), która zapobiega zapaści pęcherzyków płucnych. Do podobnych wniosków doszli naukowacy w Japonii i USA (Uniwersytet Harvarda). Witamina K odgrywa bardzo ważną rolę w procesie regulacji krzepnięcia krwi. Tymczasem, koronawirus powoduje nadmierne krzepnięcie krwi i prowadzi do degradacji elastycznych włókien w płucach. Witamina K odpowiada za syntezę białek kontrolujący ten proces, zapobiegając tym samym tworzeniu się skrzepów krwi w naczyniach włosowatych układu krwionośnego.
    Ale po co korzystać ze skutecznej witaminy oraz leku (które kosztują kilkadziesiat złotych), skoro można od razu ludziom pakować na wirusa o śmiertelności 0,2% w populacji preparat biologiczny, za który żaden z producentów nie bierze odpowiedzialności. Biznes to biznes !

    Odpowiedz
     • Dzięki Panie Karolu!
      Konkretnie!!!, panie Wacławie, co jest “bzdurą”? Która z powyższych wiad. jest nieprawdziwa???
      Pan, krytykując wcześniej inf. o podawaniu noworodkom w pierwszej dobie szczepionki BCG – przeciwgruźliczej, nawet nie zajrzał do dostępnego na stronie min. zdr. – kalendarza szczepień: Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie Programu Szczepień Ochronnych na rok 2021 / W ciągu 24 godzin po urodzeniu:
      1. GRUŹLICY – śródskórnie szczepionką BCG
      2. WIRUSOWEMU ZAPALENIU WĄTROBY typu B. Najpierw noworodek dostaje szczepionkę przeciwko WZW typu B. Potem podawana jest szczepionka przeciw gruźlicy. “Wśród przeciwwskazań do szczepienia noworodka na gruźlicę są zwłaszcza: CIĘŻKIE NIEDOBORY ODPORNOŚCI, KTÓRE U NOWORODKA TRUDNO ZDIAGNOZOWAĆ(!!!).” – apteline.pl

      Odpowiedz
    • “wirusa o śmiertelności 0,2% w populacji”
     to nie bzdura, to kłamstwo – intencjonalne albo z dyskalkulii

     “kosztują kilkadziesiat złotych”
     i ciągle trzeba je brać, a szczepionka za takie same pieniądze (sponsorowana przez podatnika) działa raz na długo (już jedna dawka wystarcza)

     “w wersji K2MK7 oraz K2MK7”
     tu pan podlinkował dwa preparaty, które pan lobbuje

     Odpowiedz
   • Odniose sie tylko do dzieci – to że nie maja objawów nie znaczy że nie chorują ( stad np PIMS). Bezobjawowe zakażenie nadal może powodować przenoszenie wirusa ( to jak z HIV i AIDS). Dr Rossudowski to katolicki fundamentalista, ostatnio opowiadał w takiej dziwnej stacji, ze 2 razy więcej ludzi szczepionych umiera niz niezaszczepionych ( tak ale to dane z marca gdy zaszczepieni byli głownie ludzie 70 +. Porównanie ich zgonów z ogólem populacji to klasyczna statystyczna bzdura. Te szczepionki sa zbadane jak mało które bo prawie ponad miliard już podano a nie ma w praktyce leków które nie dają objawów ubocznych .

    Odpowiedz
    • Dziwne te dwa komentarze powyżej!
     Pani Tereniu było tyle manipulacji dotyczących zgonów w wyniku covid-19, że lepiej sprawdzić dane, zanim się zarzuci komuś kłamstwo!!! Witaminy kosztują, ale poprawią stan zdrowia i odporność! A jak zadziała genetyczny preparat??? Bardzo cenna uwaga Pana Karola dot. wit K2! Ta forma wit K2 jest bardzo dobrze przyswajalna. Ważne, żeby była przyjmowana z wit D3, C i z grupy B! Jeśli zastosujemy do tego NISKOWĘGLOWODANOWĄ dietę, mamy profilaktykę, albo i leczenie chorób ukł. krążenia cukrzycy-2.
     Panie “radonie”! Pierwszy raz w “covidowej erze” ma miejsce pojawienie się “bezobjawowej choroby”, stwierdzanej na podstawie testów PCR, które nie powinny być używane do diagnozy (są już orzeczenia sądów, które to potwierdzają)! Dr Rossudowski, zaalarmowany inf. o zgonach po zaszczepieniu, wystosował pismo do min. zdr., czy monitoruje tę sytuację, bo nie było żadnej reakcji tego państwowego organu na te szokujące dane! Proszę przeczytać jeszcze raz ostatnie zdanie Pana komentarza. Gdzie sens, gdzie logika – nie wiem! Szczepionka (żadna) nie są lekiem, ten genetyczny preparat – też nie jest – lekiem!! Przez to, że podano go wielu osobom, dalej nic więcej o nim nie wiemy. Jego pełny skład nie jest upubliczniony. Nie był testowany na zwierzętach, więc nawet nie wiemy, jakie będzie jego działanie za rok lub za kilka lat. Producent zwolniony od odpowiedzialności!

     Odpowiedz
    • Pani Tereniu, było tyle manipulacji dotyczących zgonów w wyniku covid-19, że lepiej sprawdzić dane, zanim się zarzuci komuś kłamstwo!!!
     Witaminy kosztują, ale poprawią stan zdrowia i odporność! A jak zadziała genetyczny preparat – nie wiemy!!!
     Bardzo cenna uwaga Pana Karola dot. wit K2! Tu chodzi o formę wit K2 – jest bardzo dobrze przyswajalna – nie o lobbowane!! Ważne, żeby była przyjmowana z wit D3, C i z grupy B! Jeśli zastosujemy do tego NISKOWĘGLOWODANOWĄ dietę, mamy profilaktykę, albo i leczenie chorób ukł. krążenia i cukrzycy-2.
     Panie “radonie”! Pierwszy raz w “covidowej erze” ma miejsce pojawienie się “bezobjawowej choroby”, stwierdzanej na podstawie testów PCR, które nie powinny być używane do diagnozy (są już orzeczenia europejskich sądów, które to potwierdzają)! Dr Rossudowski, zaalarmowany inf. o zgonach po zaszczepieniu, wystosował pismo do min. zdr., czy monitoruje tę sytuację, bo nie było żadnej reakcji tego państwowego organu na te szokujące dane! Proszę przeczytać jeszcze raz ostatnie zdanie Pana komentarza. Gdzie sens, gdzie logika – nie wiem! Szczepionka (żadna) nie jest lekiem, ten genetyczny preparat – też nie jest – lekiem!! Przez to, że podano go wielu osobom, dalej nic więcej o nim nie wiemy. Jego pełny skład nie jest wiadomy. Nie był testowany na zwierzętach, więc nie wiadomo, jakie będzie jego działanie za rok lub za kilka lat. Producenci zwolnieni od odpowiedzialności!

     Odpowiedz
 6. Pani Heleno, duże brawa dla Pani za odwagę, mało mamy teraz “prawdziwych dziennikarzy” którzy nie boją się pisać prawdy, wszyscy INNI płyną z prądem… Tak wygodniej. Ja zawsze z wielką przyjemnością czytam Pani artykuły, powiem szczerze tylko dla nich wchodzę na lubliniecki.pl. BRAWO

  Odpowiedz
  • Bardzo trafne i słuszne i wymowne jest wzięcie w cudzysłów “prawdziwych dziennikarzy”. Do tej “dziennikarki” pasuje jak ulał. W ramach rewanżu a także sympatii do Pani imienia proponuję mniej TVN-u i p. Heleny. Ona dopiero straszy, swymi fake newsami aż strach się bać. Pozdrawiam

   Odpowiedz
 7. Kiedyś ludzie kupowali Trybunę Robotniczą i/lub Trybunę Ludu. Nie po to aby poczytać, ale że nie było papieru toaletowego. Mieli jakiś z tego pożytek. Z publicystyki lubliniecki.pl pożytku nie ma, bo nawet tyłka się tym nie da podetrzeć.

  Odpowiedz
 8. Nic proszę Pani mnie nie zdenerwowało choć przyznaje ludzka głupota może irytować. Panią zachwycają “felitony” tej pani a mnie zwyczajnie zniesmaczają. Wydawałoby się że stateczna kobieta i jak sama się reklamuje babcia co to dla wnuków itp a tu proszę, siedzi w Boże Ciało i przegrzebuje internet wyszukując fake newsy które pasują do jej wypaczonego przez pychę oglądu rzeczywistości. To chore. Mniemam, że felietonistka będzie miała frajdę, tyle osób się wypowiedziało, trzeba będzie odpowiedzieć czyli znów okazja żeby trochę posmrodzić a i może trochę rad przekazać a i zareklamować arcydzieło za stówę. Współczuję obydwu Paniom bo wcześniej czy później obudzicie się zdziwione, że jednak nie miałyście racji oby nie było za późno. A
  tymczasem życzę zdrowia i tego psychicznego również

  Odpowiedz
 9. Gadkę o tym, że dzieci nie przenoszą wirusów proszę powiedzieć wszystkim tym rodzicom, którzy przez 4 lata przedszkolne siedzą na L4 z powodu zarażania od dziecka i ciężkiego przebiegu chorób wirusowych. I tym dziadkom, co to się “nie zarazili” od przedszkolaków średnio trzy razy w sezonie. Po raz kolejny potwierdziła pani, że najlepszy sposób czytania pani produkcji to: widzę tytuł, rzut oka na autora i dziękuję bardzo, nie czytam więcej.

  Odpowiedz
  • Szanowna Pani Matko!
   Tekst na górze – dotyczy, przede wszystkim ogromnego zagrożenia, jakim może być wszczepienie do organizmu dziecka lub młodej kobiety – preparatu genetycznego o zupełnie nieznanych – dalszych skutkach i ze względu na już obserwowane niepożądane działania! To szczepienie jest medycznym eksperymentem, bo dopiero trwa trzecia faza badań nad tymi preparatami – zakończona zostanie za około 2,5 roku. Tekst dotyczy wirusów wywołujących covid-19. I stąd stwierdzenie, że dzieci nie przenoszą tych wirusów, bo prawie że – nie chorują na covid-19. Mając dobrze reagujący układ odpornościowy, nie rozwijają objawów, więc nie transmitują wirusów – i potwierdzają to badania i obserwacje naukowe! Śmiertelność, jeśli ew. dojdzie do zachorowania, jest prawie zerowa, a powikłania mogą być – w o wiele większej liczbie. O tych skutkach, które rozwiną się po latach, jeszcze nic nie wiadomo, bo nie było prób na zwierzętach!
   https://pl1.tv/title/te-szczepionki-nie-byly-testowane-nawet-na-zwierzetach-a-maja-byc-podane-naszym-dzieciom/ Dorota Sienkiewicz, lekarz pediatra ma wiedzę (zdobytą w czasie studiów medycznych, w trakcie specjalizacji i wieloletniej pracy z dziećmi – to inf. dla p. Wacława) i widać, że jest prawdziwie zatroskana zdrowiem dzieci! Proszę posłuchać, co mówi!!!

   Odpowiedz
 10. Bardzo trafne i słuszne i wymowne jest wzięcie w cudzysłów “prawdziwych dziennikarzy”. Do tej “dziennikarki” pasuje jak ulał. W ramach rewanżu a także sympatii do Pani imienia proponuję mniej TVN-u i p. Heleny. Ona dopiero straszy, swymi fake newsami aż strach się bać. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 11. Brawo pani Karolino. W UK dane na temat zgonów poszczepiennych oraz NOP ów są regularnie publikowane na stronach rządowych. Są to zatrważające liczby biorąc pod uwagę, iż jest to tylko ułamek, ten zgłaszany.

  Odpowiedz
 12. Do rodon. Ma Pan rację,tylko dlaczego..miesza Pan do tego religię, wiarę, Pana Boga?. Przecież głupcy są wszędzie, bez względu na wyznanie, pochodzenie społeczne, czy wykształcenie. I po lewej i po prawej stronie..

  Odpowiedz
 13. @Terenia

  Oczywiście przejęzyczenie. W istocie chodziło mi o witaminę K2 wystapującą naturalnie w przyrodzie (nie chodzi mi o formy syntetyczne): K2MK7 – menachinion z długim łańcuchem oraz K2MK4 – menachinion o krótkim łańcuchu.
  witamina K2 w naturze występuje głównie w produktach odzwierzęcych, zarówno w mięsie, jak i nabiale. Doskonałym źródłem witaminy K2 są wątróbka gęsia, żółtka jaja oraz mięso zwierząt karmionych trawą. W naturze witaminę K2 można również w kiszonkach (ogórki, kapusta), ale jej najbogatszym i najbardziej wartościowym źródłem jest japońskie natto. Uwaga – to można zdobyc bezpłatnie !

  O rzeczywistej śmiertelności mówi merytorycznie były wiceminister zdrowia oraz były główny GIS, dr Zbigniew Hałat. Można jego wypowiedzi znaleźć w sieci.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.