Żenująca i – niestety – samobójcza manipulacja informacją! [Felieton Heleny Grembeckiej]

Niezależni lekarze już przez długi czas – od pojawienia się w mediach pierwszych niepokojących wiadomości, usiłowali uzyskać od organów państwowych wyjaśnienie w sprawie (prawdopodobnie już trwającego) medycznego eksperymentu, prowadzonego przez firmę Pfizer na polskich dzieciach w najmłodszej grupie wiekowej. Brak odpowiedzi na słane do urzędów pisma, skłonił medyków do szukania innych dróg działania. Poinformowany o tej sprawie poseł RP Grzegorz Braun, w ramach interwencji poselskiej 2. sierpnia 2021 r. wkroczył do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Towarzyszyła panu Posłowi lek. med. Katarzyna Ratkowska, która od wielu tygodni nagłośniała tę bulwersującą informację (co zaskutkowało medialnym linczem na niej) oraz dziennikarze: Marcin Rola, Jan Pospieszalski i Grzegorz Płaczek.

Zgodnie z art. 20. o wykonywaniu mandatu posła i senatora, poseł lub senator ma prawo podjąć interwencję w organie administracji rządowej. Kierujący urzędem jest zobowiązany niezwłocznie przyjąć posła lub senatora, który przybył w związku ze sprawą wynikającą z wykonywania jego mandatu, oraz udzielić informacji i wyjaśnień dotyczących sprawy.

Dzięki niezależnej telewizji wRealu24 pełna relacja filmowa z interwencji poselskiej posła Grzegorza Brauna dostępna jest w Internecie https://www.youtube.com/watch?v=VbNQ1_LejI8

Tak wyglądały fakty – a jak przedstawia je portal wPolityce? Warte przeczytania są chyba tylko komentarze pod tym artykułem. Niektóre z nich, trochę skrócone, z moimi wyróżnieniami w tekście: https://wpolityce.pl/polityka/561081-jest-zawiadomienie-do-prokuratury-ws-grzegorza-brauna //@kamil //.

 Tak opisuje zdarzenie Jan Pospieszalski: „W poniedziałek byłem uczestnikiem interwencji poselskiej posła Grzegorza Brauna w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Później dowiedziałem się, że prezes tego Urzędu – Grzegorz Cessak wystąpił w telewizji i opisując przebieg interwencji, aż trzykrotnie minął się z prawdą: 1). nie jest prawdą, że ktokolwiek wtargnął do jego biura. Dokumentując na bieżąco interwencję poselską Grzegorza Brauna, dr Ratkowska i  dziennikarze –  wszyscy, zwracając się z prośbą wejścia do Urzędu, okazaliśmy dokumenty, uzyskaliśmy przepustki, zaproszono nas do windy, wizytę odnotowano w książce wejść, pracownicy biura przyjęli nas w sali konferencyjnej i poczęstowali napojami, 2). nie jest prawdą, że byli tam jacyś antyszczepionkowcy. I w końcu – 3). nie jest prawdą, że interwencja poselska była pretekstem innej aktywności.

Istotą wizyty było uzyskanie informacji i dokumentów, dotyczących eksperymentalnych badań klinicznych prowadzonych w Polsce na zdrowych dzieciach, na zlecenie globalnego koncernu farmaceutycznego. Po długotrwałych negocjacjach, podstawowe dokumenty dotyczące tych badań, zostały posłowi Grzegorzowi Braunowi udostępnione. Jeżeli zatem ważny urzędnik państwowy, w prostym opisie zdarzenia, tak drastycznie mija się z prawdą, czy w innych dalece poważniejszych kwestiach, dotyczacych zdrowia Polaków, jest on osobą godna zaufania?

//Fakty – nie emocje @Softmarek // Obejrzałem transmisję internetową interwencji poselskiej. Pełna kultura i merytoryka. Prośba o dokumentację, na podstawie której Urząd wydał zgodę na eksperymenty medyczne na dzieciach do 12 roku życia. Zamiast prostego udostępnienia żądanej informacji, wykręty, gra na zwłokę, brednie o tajemnicy handlowej, aż wreszcie ucieczka prezesa. Obrona poprzez atak – doniesienie do prokuratury, kłamstwa. Widać fachowe podejście do zaciemniania faktycznego obrazu sytuacji. W rzeczywistości zażądano dostępu do wniosku firmy Pfizer o zgodę na badania, zawierającego także plan badań. Co ciekawe, dokumentu nie ma w wersji polskiej, a jest jedynie w anglojęzycznej wersji elektronicznej, co samo w sobie jest niezgodne z Ustawą o języku polskim. Żeby zarejestrować samochód ze Stanów, potrzebujemy tłumaczenia przysięgłego dowodu rejestracyjnego. Żeby przeprowadzić badania na niemowlakach, wystarcza mail z Ameryki. Do tego znamienne stygmatyzowanie ludzi jako „antyszczepionkowców”, a więc ciemnogród, a tak naprawdę, jak widzimy ostatnio – terroryści. Na forum szokuje sprowadzanie meritum sprawy do tego, czy p. Braun jest mądry, czy głupi, przystojny czy brodaty. Też to raczej nie jest spontan, ale skoordynowane robienie z tej kontroli happeningu czy wyskoku odjechanego posła. Bardzo daleko mi do p. Brauna (choć nie kwestionuję jego dorobku filmowego) i do Konfederacji, ale nie mogę godzić się na opluwanie człowieka (a nawet wielu ludzi), tylko dlatego, że dotknęli jakiejś śliskiej sprawy. Im większy opór i histeria w tej sprawie, tym więcej daje to do myślenia. Oczywiście tylko tym myślącym.

//@JakubGalicyjski// Interwencja poselska w Urzędzie Rejestracji Leków, Produktów Leczniczych i Preparatów Biobójczych na żywo w YouTube: poseł Braun, dr Ratkowska, M. Rola, J. Pospieszalski oraz red. Grzegorz Płaczek. Urząd udostępnił dokument w j. ang., w którym potwierdza, że eksperyment medyczny na niemowlętach od szóstego miesiąca życia trwa w 8. ośrodkach w Polsce. Ośrodki, w których przeprowadza się eksperymenty medyczne na dzieciach znajdują się: w Warszawie, dwa – w Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Siemianowicach Śl. i Luboniu pod Poznaniem.

https://pl1.tv/title/kto-wydal-zgode-zeby-pfizer-robil-eksperymenty-na-naszych-dzieciach/ Pani Katarzyna Ratkowska, lekarz psychiatra zadaje to – jak w adresie linku oraz inne otwarte pytania. Wjaśnia także wiele kontrowersyjnych kwestii związanych z podawaniem genetycznego preparatu, który jest warunkowo dopuszczony do stosowania.

https://www.bitchute.com/video/Ekp91KxXP0dT/ dr Vernon Coleman – Kiedy wyłączą nam Internet…

            Nasuwa się pytanie, co przyczyniło się do użycia tak prymitywnie zbudowanego kłamstwa? Przecież każdy użytkownik sieci ma łatwy dostęp do wszelkich informacji i ma możliwość zweryfikowania wiadomości. Czy była w tym działaniu buta i pogarda dla motłochu, który “połknie” każdy zaserwowany mu absurd? Czy może sytuacja jest już tak rozpaczliwa i wymyka się rządzącym spod kontroli – a odgórne “pandemiczne” naciski nie słabną, że “chwytają się nawet brzytwy”?

 

  1. Dzięki za zamieszczenie!
    Pod podanym adresem zamieszczony jest skrót najważniejszych zdarzeń z interwencji poselskiej posła RP Grzegorza Brauna w Urzędzie Rejestracji Leków, Produktów Leczniczych i Preparatów Biobójczych – https://www.youtube.com/watch?v=EsWo15FfKLs

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.