Zespół “Raz Dwa Trzy” oraz “Kabaret Młodych Panów” wystąpią w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu! [terminy, bilety]

Zespół “Raz Dwa Trzy” oraz “Kabaret Młodych Panów” wystąpią w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu! [terminy, bilety]

24 listopada o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu zagra legendarna grupa muzyczna “Raz Dwa Trzy”, świętująca 30-lecie pracy artystycznej. Natomiast 16 grudnia o godzinie 17:30, również na scenie lublinieckiego MDK wystąpi Kabaret Młodych Panów z premierowym spektaklem “Lany Poniedziałek albo Góro Tsy”!

Formacja “Raz Dwa Trzy” to jedna z najwybitniejszych polskich grup muzycznych. Od początku założenia zespołu w 1990 roku przez studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze – Adama Nowaka (lidera i wokalisty), Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka – muzycy podbijają serca wielopokoleniowej publiczności ambitnym, niezwykłym, charakterystycznym dla siebie brzmieniem i znakomitymi tekstami.

W bogatym zestawieniu utworów odnajdujemy takie kompozycje jak “Trudno nie wierzyć w nic”, “I tak warto żyć”, “W wielkim mieście” lub wyjątkowe interpretacje twórczości Agnieszki Osieckiej w piosenkach “Czy te oczy mogą kłamać” czy “Oczy tej małej”. Grupa “Raz Dwa Trzy” posiada na swym koncie wiele prestiżowych nagród – stawiających Adama Nowaka i spółkę w gronie największych krajowych artystów.

“Kabaret Młodych Panów” założony został w Rybniku w 2004 roku. Dziś zaliczany jest do ścisłej czołówki polskich kabaretów. Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, Młodzi Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków.

Zdobyli już najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane są w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu, TVN i innych.

Bilety: “Raz Dwa Trzy” (cena 110 złotych) / “Kabaret Młodych Panów” (cena 80 złotych), do nabycia w MDK Lubliniec lub w internecie: kupbilecik.pl / biletyna.pl (info: 887 090 020)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.