Zmiany na najwyższych stanowiskach w Prokuraturze Rejonowej w Lublińcu. Mieszkańcy… zdezorientowani

Zmiany na najwyższych stanowiskach w Prokuraturze Rejonowej w Lublińcu. Mieszkańcy… zdezorientowani

Mieszkańcy Lublińca, którzy skontaktowali się z naszą redakcją wskazują na problemy w kwestii informacji publicznej dotyczącej zmiany obsady na stanowiskach Prokuratora Rejonowego i zastępcy Prokuratora Rejonowego w Lublińcu.

W tym roku doszło do zmian lecz na internetowej stronie Prokuratury w Częstochowie, dla której organem podległym jest jednostka w Lublińcu, odnajdujemy nieaktualne dane. Mogą one wprowadzać w błąd – przekonują Czytelnicy.

Uwagi zgłoszone przez mieszkańców przekierowaliśmy do Zespołu Prasowego Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

– Z dniem 1 marca 2021 roku pełnienie funkcji Prokuratora Rejonowego w Lublińcu powierzono prokuratorowi Janowi Smyle, natomiast pełnienie funkcji zastępcy Prokuratora Rejonowego zostało powierzone prokurator Magdalenie Sawickiej – poinformował prokurator Piotr Wróblewski z Zespołu Prasowego Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

Dodał, że informacje o aktualnym kierownictwie Prokuratury Rejonowej w Lublińcu znajdują się na stronie Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, w zakładce “O prokuraturze” – “Jednostki podległe” [TUTAJ]

Od dnia 25 listopada 2020 aktualna strona Prokuratury Okręgowej w Częstochowie znajduje się pod adresem: www.gov.pl/po-czestochowa. Dotychczasowa strona, znajdująca się pod adresem: czestochowa.po.gov.pl zawiera jedynie informacje archiwalne, dotyczące również jednostek podległych – wyjaśnia prokurator Piotr Wróblewski.

  1. Kiedy dokonane zostaną zmiany sędziów wydziału rodzinnego w Lublińcu?
    Najwyższy czas by działać dla dobra dzieci.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.