Zniszczona barierka i szkło rozbite na drodze. Policjanci szukają sprawców.

Zniszczona barierka i szkło rozbite na drodze. Policjanci szukają sprawców.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawców zdarzeń, do których doszło w drugiej połowie kwietnia na terenie powiatu lublinieckiego. Nieodpowiedzialne zachowanie na drogach mogło przyczynić się do zagrożeń dla innych uczestników ruchu.

Policjanci z Zespołu Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce w okresie od 16 do 18 kwietnia w Ciasnej. W rejonie ulicy Nowej nieustalony kierujący, poprzez najechanie na barierkę, spowodował zagrożenie w ruchu drogowym – Mundurowi proszą o kontakt wszystkich świadków zdarzenia oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu pod nr tel. 34/353 22 55 – informuje mł. asp. Michał Sklarczyk, oficer prasowy KPP Lubliniec.

Funkcjonariusze z Zespołu Wykroczeń prowadzą również czynności w sprawie rozsypania na jezdni drobnych elementów szkła. Zdarzenie miało miejsce w dniu 20 kwietnia w Jawornicy, na odcinku drogi pomiędzy ulicami ks. Misia a Szkolną.  Zanieczyszczenie drogi i pobocza stwierdzone w Jawornicy powstało prawdopodobnie w wyniku przewożenia źle zabezpieczonego ładunku. Taki czyn stanowi wykroczenie, za które sprawca może być ukarany grzywną nawet do 1.500 złotych. W tym przypadku policjanci również proszą o kontakt pod tym samym numerem telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.