![Anonimowa ankieta dla mieszkańców Lublińca: Segregacja śmieci w zabudowie wielorodzinnej [UM Lubliniec] Anonimowa ankieta dla mieszkańców Lublińca: Segregacja śmieci w zabudowie wielorodzinnej [UM Lubliniec]](https://lubliniecki.pl/wp-content/uploads/2020/06/DSC00002.jpg)
Anonimowa ankieta dla mieszkańców Lublińca: Segregacja śmieci w zabudowie wielorodzinnej [UM Lubliniec]
Władze Lublińca zaproponowały mieszkańcom udział w anonimowej ankiecie dotyczącej segregacji śmieci w zabudowie wielorodzinnej.
„Zebrane dane pomogą nam poznać ewentualne problemy oraz wprowadzić niezbędne ulepszenia” – czytamy na oficjalnej stronie lublinieckiego magistratu.
Jakie pytania znajdziemy w ankiecie?
Co najbardziej zniechęca Panią/Pana do segregacji śmieci? Czy według Pani/Pana pojemniki na śmieci są komfortowe w użytkowaniu? Jak ocenia Pani/Pan stan techniczny i czystość swojej wiaty śmietnikowej/miejsca gromadzenia odpadów? Co Pani/Pana zdaniem przyczyniłoby się do lepszej segregacji śmieci? Czy któryś rodzaj odpadu sprawia Pani/Panu problem w podjęciu decyzji, do którego pojemnika go wrzucić? Jeśli tak, to która?
W ankiecie zaproponowano do zaznaczenia gotowe odpowiedzi, pozostawiając jednak mieszkańcom możliwość zapisywania własnych spostrzeżeń.
Ankieta jest całkowicie anonimowa. Wypełnienie ankiety jest proste i zajmuje nie więcej niż 5 minut. Ankieta dostępna jest w dwóch formatach: elektronicznym oraz w wersji papierowej, dostępnej w Centrum Obsługi Mieszkańców przy ul. Paderewskiego.
ANKIETA dostępna jest: TUTAJ

