Bulwersująca kradzież w Jawornicy. Prosimy o pomoc w namierzeniu sprawcy. [publikujemy VIDEO]

Bulwersująca kradzież w Jawornicy. Prosimy o pomoc w namierzeniu sprawcy. [publikujemy VIDEO]

Tylko na chwilę poszedłem zaopiekować się dziećmi. W tym czasie ktoś wszedł na mój teren i ukradł myjkę ciśnieniową marki Karcher. Stała tutaj od około dwóch lat i służyła pracownikom firmy – mówi właściciel wypożyczalni sprzętu budowlanego Murek Bau, z którym rozmawialiśmy. Wartość urządzenia to około 8.000 złotych. 

Właściciel apeluje o pomoc w namierzeniu sprawcy i oferuje nagrodę wysokości 5.000 złotych dla osoby, która przyczyni się do wskazania przestępcy. Myjkę ciśnieniową w kolorze żółtym skradziono 14 listopada, około godziny 21:00 i najprawdopodobniej została ona załadowana na samochód poza miejscowością, w polach znajdujących się od strony ulicy Szkolnej w Jawornicy.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje związane ze sprawą, proszone są o kontakt pod numerem 792-434-006. Za zgodą właściciela publikujemy nagranie z monitoringu.

.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )