To już prawdziwa plaga! Kolejne zatrzymania nietrzeźwych kierowców w powiecie lublinieckim

Pomimo licznych akcji i kampanii społecznych kierowanych za pośrednictwem środków masowego przekazu, nadal zdarza się, że ktoś decyduje się na jazdę na tzw. „podwójnym gazie”. – Pamiętajmy! Każdy, kto wsiada za kierownicę samochodu znajdując się pod wpływem alkoholu, nie tylko łamie przepisy prawa, ale stanowi również ogromne zagrożenie na drodze – przypomina Komenda Powiatowa Policji … Czytaj dalej To już prawdziwa plaga! Kolejne zatrzymania nietrzeźwych kierowców w powiecie lublinieckim