Na nich zawsze można liczyć – strażacy z OSP LUBLINIEC będą pomagać w zakupach!

Na nich zawsze można liczyć – strażacy z OSP LUBLINIEC będą pomagać w zakupach!

W związku z ogłoszonym stanem epidemii, w trosce o chorych i najstarszych mieszkańców naszego miasta, od poniedziałku 23 marca 2020 roku uruchamiamy akcję pomocy: „Zakupy dla Seniora” – informuje Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Lublińcu.

Umówimy się na konkretny dzień i godzinę. Przygotuj listę zakupów oraz pieniądze. My przyjedziemy odebrać listę żeby zrobić zakupy. Dostarczymy je z rachunkiem i resztą. Prosimy o rozsyłanie tej informacji rodzinie, sąsiadom i znajomym – zachęcają członkowie lublinieckiej jednostki.

Osoby, które będą chciały skorzystać z pomocy członków OSP Lubliniec, mogą skontaktować się z jednostką pod numer telefonu 796 565 845, w poniedziałek, środę i piątek, w godzinach 9:00 do 12:00.

Za świadczoną pomoc nie będzie pobierana opłata.

*     *     *

Polecamy profil POMOC KORONAWIRUS LUBLINIEC w portalu Facebook. Internauci informują tutaj nie tylko o postępach w produkcji maseczek ale też o innych zbiórkach i pomysłach realizowanych na terenie powiatu. Zobacz TUTAJ

Pamiętajcie również, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu przyjmuje zgłoszenia osób zainteresowanych wspieraniem podopiecznych MOPS w ramach wolontariatu. Szczegóły – TUTAJ

Mieszkańcy prowadzą internetową zbiórkę pieniędzy, z której dochód przeznaczony zostanie m.in. na dalszą produkcję maseczek oraz na wsparcie dla personelu medycznego i służb! DOŁĄCZ – TUTAJ

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )