SP ZOZ Lubliniec rozszerza godziny przyjmowania pacjentek w poradni położniczo-ginekologicznej

SP ZOZ Lubliniec rozszerza godziny przyjmowania pacjentek w poradni położniczo-ginekologicznej

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lublińcu rozszerza godziny przyjmowania pacjentek w poradni położniczo-ginekologicznej w oparciu o kontrakt z NFZ – Decyzja wynika bezpośrednio z obserwowanych potrzeb społeczeństwa – czytamy w otrzymanym komunikacie prasowym.

Specjaliści z zakresu ginekologii: lek. med. Lidia Adrianowicz, lek. med. Zygmunt Wesołek, lek. med. Wiesław Pyda, lek. med. Marta Dubarek oraz lek. med. Krzysztof Adrianowicz świadczą swoje usługi codziennie od poniedziałku do piątku.

W celu umówienia wizyty SP ZOZ zaprasza do kontaktu z rejestracją poradni pod numerem telefonu : 34/ 350 63 67 lub osobiście, przy ulicy Sobieskiego 9 (budynek Powiatowego Centrum Usług Społecznych) na I piętrze.

Zapisy do poradni prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 7:25-15:00. Czas oczekiwania na wizytę to ok. 1 do 3 dni a w przypadkach pilnych w danym dniu.

Poradnia posiada aparaty KTG i USG.

  1. To chyba żart, na stronie poradni lekarze nadal w czwartek tylko 2 godziny, w piątek 3,5 itd. Po co mamy wydzwaniać, kiedy nie wiadomo na kiedy można się umówić i do którego lekarza? Tym konowałom to się wydaje, że wszystkie kobiety tylko do południa chorują? Że żadna nie pracuje? NIE MA ŻADNEGO LEKARZA, który PRZYJMUJE OD 15 DO 19, ANI JEDEN DZIEŃ! Kiedy przyjmuje położna, która wykonuje choćby cytologię? Do tego nie jest potrzebny lekarz. TO MA BYĆ TA REWELACJA W DOSTĘPIE DO GINEKOLOGA? Znowu wymyślił to facet i oczekuje oklasków?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.