Szybkie działania zakończone happy endem. Matka zaginionego 19-latka podziękowała lublinieckim policjantom

Szybkie działania zakończone happy endem. Matka zaginionego 19-latka podziękowała lublinieckim policjantom

“Namierzenie zaginionego mężczyzny nie było łatwe, ponieważ 19-latek nie posiadał przy sobie telefony komórkowego i przemieszczał się samochodem” – poinformowano na oficjalnej stronie Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu.

Intensywne działania funkcjonariuszy wydziału kryminalnego, których aktywnie wspierała rodzina i znajomi zaginionego, przyniosły jednak oczekiwany efekt – mężczyzna cały zdrowy został odnaleziony na terenie jednego z miast województwa śląskiego.

W trakcie spotkania z Komendantem Powiatowym Policji w Lublińcu kom. Dariuszem Gajzlerem wzruszona matka, która osobiście udała się na komendę, podziękowała za szybką reakcję i podjęcie skutecznych działań – Podkreśliła, że od pierwszych chwil otrzymywała ogromne wsparcie od prowadzących sprawę funkcjonariuszy, dzięki czemu wierzyła, że jej syn odnajdzie się cały i zdrowy – podkreślił asp. Michał Sklarczyk, oficer prasowy KPP Lubliniec.

“Dla funkcjonariuszy Policji poszukiwania osoby zaginionej to wyjątkowe zadanie, które zawsze wykonują skrupulatnie i z pełnym poświęceniem. Bardzo często w takich sytuacjach decydującą rolę odgrywa czas i jak najszybsze zebranie informacji o ostatnich momentach, w których osoba zaginiona miała kontakt z rodziną lub była widziana przez znajomych czy okolicznych mieszkańców. Zawsze po szczęśliwie zakończonych poszukiwaniach satysfakcja policjantów jest ogromna, a radość jest jeszcze większa, gdy praca mundurowych zostaje zauważona i doceniona” – czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.