“Z ogromną radością ale i pokorą przyjmuję ponowny mandat”. Michał Aloszko nadal Burmistrzem Woźnik!

“Z ogromną radością ale i pokorą przyjmuję ponowny mandat”. Michał Aloszko nadal Burmistrzem Woźnik!

W Wyborach Samorządowych 2024 mieszkańcy Gminy Woźniki ponownie obdarzyli zaufaniem obecnego Burmistrza Michała Aloszkę.

W przeciwieństwie do głosowania przeprowadzonego w 2018 roku, w którym Burmistrz Woźnik rywalizował z pięcioma kontrkandydatami, tym razem Michał Aloszko w pierwszej turze pokonał Dariusza Bryłę z wynikiem 69,26 proc. 

Oto komentarz Burmistrza, który nadal będzie kierować Gminą Woźniki. 

“Z ogromną radością, ale i pokorą przyjmuję ponowny mandat do zarządzania naszą piękną gminą. Wynik tych wyborów to dla mnie nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim zobowiązanie do dalszej ciężkiej pracy na rzecz dobra naszej wspólnoty. To również wyraz zaufania, jakim obdarzyliście mnie oraz nasz komitet wyborczy.

Jest to także potwierdzenie, że kierunek, który obraliśmy dla rozwoju Gminy Woźniki, jest zgodny z oczekiwaniami mieszkańców. Cieszę się, że nasze wspólne działania na rzecz poprawy jakości życia i przeprowadzone inwestycje spotkały się z pozytywnym przyjęciem.

Zapewniam, że wraz z radnymi z KWW Przyjazna Gmina Woźniki, którzy otrzymali silne poparcie, będziemy kontynuować realizację projektów rozwojowych oraz dbać o każdy aspekt życia naszych mieszkańców”

– podsumował Burmistrz Michał Aloszko.

O powyborczy komentarz poprosiliśmy także Starostę Lublinieckiego oraz Wójtów poszczególnych gmin. Zapytania wysłaliśmy również do Posłów Ziemi Lublinieckiej. Komentarze publikować będziemy na bieżąco po otrzymaniu odpowiedzi.  

Zdjęcie: arch. Gmina Woźniki [Facebook]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.