Zachód wprowadzony w stan śpiączki – umiera!

Zachód wprowadzony w stan śpiączki – umiera!
 1. lipca uśmiercono w szpitalu w Reims we Francji pacjenta, celowo pozbawiając go wody i pożywienia!

Wielka Brytania: dwaj mali gladiatorzy już polegli, media już zapomniały! Teraz zapadł wyrok śmierci na pięcioletnią dziewczynkę. Jej rodzice walczą w sądzie o możliwość przeniesienia córeczki do innego szpitala (gdzie wcześniej była badana i który wyraża wolę pomocy dziecku), ale londyńscy lekarze forsują „prawo do uśmiercenia dziecka”!

Izba Gmin brytyjskiego parlamentu przegłosowała narzucenie Irlandii Północnej legalizacji aborcji i związków jednopłciowych. W imię „praw człowieka”, podczas głosowania nad ustawą o utworzeniu rządu Irlandii Północnej, zgłoszono do niej niespodziewanie dwie poprawki i … stało się! Pomimo, że żaden z posłów z Irlandii Północnej nie popiera aborcji, a jej legalizacji sprzeciwia się 70% społeczeństwa. Doszło do szokującego nadużycia, bo aborcja nie jest prawem człowieka. Jest aktem śmiertelnej przemocy wymierzonej w dziecko przed narodzeniem – Liam Gibson (lifesitenews.com). Według raportu przygotowanego na zlecenie brytyjskiego MSZ, co trzeci człowiek na świecie jest prześladowany ze względów religijnych, a 80% z prześladowanych stanowią chrześcijanie. Na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce prześladowania noszą znamiona ludobójstwa. Tam krew leje się strumieniami. Chrześcijanie są więzieni, porywani, zabijani, a miliony z nich opuściło swe domy, uciekając przed oprawcami. „Postępowy świat” angażuje tymczasem wszelkie środki, żeby demoralizować młodych. Promuje dewiacje, perfidnie nazywając to troską o dyskryminowanych. A lewacka Amnesty International „walcząc z przemocą w świecie”, wzywa polskie władze do zaprzestania nękania pokojowych demonstrantów i aktywistów w związku z dokonaną profanacją obrazu Matki Bożej.

Presja wywierana na katolików przez wielkie koncerny zmierza do tego, by wyeliminować z rynku niepokornych, czyli firmy i podmioty, które nie realizują składowych zrównoważonego rozwoju (kwestie klimatyczne, równość płci, promocja LGBT, aborcji i edukacji seksualnej dzieci i młodzieży). Narzędziem jest zarządzanie globalne, wykonawcami są: Unia Europejska, Organizacja Narodów Zjednoczonych, rządy, biznes, organizacje pozarządowe, uniwersytety.

 Wymuszanie zmierza drogami biznesowymi i prawnymi i jest zamachem na wolność obywatelską i gospodarczą.

 1. Jako, że jesteśmy prawie rówieśnikami to musi pamiętać Pani, że do 89 r. dziennik telewizyjny codziennie powielał tezę, że zgniły zachód umiera, pogrąża się w zepsuciu i deprawuje. W każdym aspekcie byliśmy podobno od nich lepsi…a to wszystko było g… prawda. Jak uwierzyć, że teraz Pani wynurzenia nie sæ tyle samo warte?

  Odpowiedz
  • Helena

   Witam! Dziś niczego nie trzeba brać “na wiarę”! W zasadzie każdy z Polaków może sobie sam zweryfikować różnice, robiąc – “wizję lokalną”. Można też, bez ruszania się z Polski, znaleźć informacje w mediach (szczególnie – poza głównym nurtem politycznej poprawności).
   Uważam, że w niczym, ogólnie, nie jesteśmy lepsi od mieszkańców Zachodu! Oni tylko mają inne doświadczenia. Nas życie w “komunie” nauczyło krytycznego patrzenia, oni – szczególnie młodzi, są bezbronni wobec przefarbowanych komunistycznych idei. Zachód poszedł dalej w lewackim “postępie”, a my możemy obserwować skutki wszystkich eksperymentów na ludzkim umyśle i możemy wyciągać wnioski! Tylko nie wszyscy Polacy lubią myśleć, niektórzy wolą gotowe instrukcje!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.