Co wyróżnia operację COVID? [felieton Heleny Grembeckiej]

Co wyróżnia operację COVID? [felieton Heleny Grembeckiej]

Przed drzwiami kościoła, na których wisi tabliczka – ZAMKNIĘTE!  stoją Marks, Hitler i Stalin. Patrząc na zamknięty kościół, z niedowierzeniem powtarzają: “Jak oni to zrobili?? Jak im się udało?”

Ten internetowy rysunek odsłania panujące obecnie pandemiczne realia.

Co wyróżnia operację covid-19 spośród innych, już realizowanych etapów, trwającego od lat – przewrotu cywilizacyjnego? Wyróżnia ją wielka “innowacyjność” i kompleksowość! Ruch aborcyjny, genderowy, równościowy, ekologizm, transhumanizm – wszystkie mające na celu depopulację świata! – fizycznie atakują różne grupy docelowe (choć ideologiczny jad sączą powszechnie). A “pandemia” – chwyta w swe macki każdego człowieka i na cywilizowanym Zachodzie, i w dalekiej Australii, czy Afryce, skutecznie opanowała też obie Ameryki i daleki Wschód.

Jak oni to zrobili?

Gilbert K. Chesterton zauważył pewną prawidłowość we wszystkich rewolucyjnych ruchach. Szaleńcy rozpętujący rewolucje, dla przykrycia swoich prawdziwych intencji, na samym początku tworzą hasło “roztaczające aurę przyzwoitości” (G. Kucharczyk, Awangarda, urbanistyka i rewolucja antropologiczna, “Do Rzeczy”, 38/2021, s. 67-69). Zauważona przez Chestertona prawidłowość, widoczna jest także w obecnej sytuacji. Jakże oczywiste w dobie działania “morderczego koronawirusa” – jest hasło: ZDROWIE i BEZPIECZEŃSTWO!  Dla każdego człowieka ważne i przez każdego doceniane! Kult “zdrowizmu” wykiełkował na takiej glebie szybko i okazale urósł. Głosi on, że ma być: zdrowo, wygodnie i miło. Nawet, jeśli trzeba będzie “zdelegalizować przeszłość”, zrezygnować ze swej wolności i realizować rewolucyjne postulaty, to “bezpieczeństwo”, które on przynosi – jest tego warte.

I jakże wielu ludzi dało się nabrać na to kłamstwo! A kiedy jeszcze hierarchia Kościoła Katolickiego została wprowadzona, przez samego papieża Franciszka, “na barykady” – do walki z covidem, to jak miał zareagować poszczególny wierny? Przecież ufa swoim pasterzom. Kościół zawsze stawał w obronie swoich wyznawców, ale dziś, niestety zostaliśmy “wystawieni” na działanie zła! Ks. Stefan Wyszyński już w 1938 roku napisał, że każdą rewolucję, która jest zawsze “zorganizowanym barbarzyństwem”, poprzedza “długotrwała praca rozkładowa”. Do wszystkich, których cieszą prymitywne, świętokradcze i bluźniercze ataki na Kościół (uwaga: nie chodzi o rzetelną krytykę wad duchowieństwa, czy osądzanie popełnionych przez księży przestępstw), pamiętajcie o ostrzeżeniu – po “pracy rozkładowej” nadchodzi – “zorganizowane barbarzyństwo”, które i was może zmieść!

Operacja covid-19 nie tylko kompleksowo demoluje gospodarkę, rozbija więzi rodzinne i społeczne, tworzy nowe podziały międzyludzkie, rujnuje zdrowie fizyczne i psychiczne, ale także za pełną aprobatą wielu hierarchów, na długo odcięła wiernych od Sakramentów. A rządy państw swoje wszelkie bezprawne działania tłumaczą – “sytuacją nadzwyczajną”.

            Czy to jest przesądzone, że wybuch tej niszczycielskiej pandemicznej bomby, rażącej wszystko dookoła, “przykryje” wszelkie nadużycia prawa, polityczne klęski oraz finansowe i gospodarcze oszustwa, które w realizowanym już “nowym ładzie”, zostaną po prostu wliczone w koszty walki z pandemią?

Miejmy nadzieję, że – NIE!

Już została powołana Poselska Komisja Śledcza NORYMBERGA 2.0.

Posiedzenia Komisji odbywać się będą w formule Zespołu parlamentarnego ds. naruszeń i nadużyć prawa w związku z covid-19.

https://www.youtube.com/watch?v=nh1DtP7mxGQ – 15.11.2021 – Poinformował o tym ważnym wydarzeniu poseł Grzegorz Braun. Wypowiadali się także inni członkowie komisji: eurodeputowany Mirosław Piotrowski (Grupa C-19), mec. Jacek Wilk. A niemieccy prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivian Fiszer – goście przybyli na zaproszenie komisji – przekażą dokumenty, będące plonem pracy niem. Pozaparlamentarnej Komisji ds. Korony po przesłuchaniu ponad 150 świadków. Po konferencji prasowej został podpisany dokument – DEKLARACJA WARSZAWSKA – listopad 2021 (autorstwa prof. Ryszarda Zajączkowskiego), który stwierdza stan zagrożenia, ale nie medycznego, tylko o charakterze politycznym. Prace Komisji mają na celu ustalanie stanów prawnych i zadawanie pytań o możliwość wyciągania konsekwencji w sytuacji naruszenia przepisów prawa.

Komisja śledcza powołana przez ORDO MEDICUS zbierze się w sobotę 20.11 na swoim VII posiedzeniu przesłuchując kolejnego świadka – lek. med. Radosława Czosnowskiego – specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych, farmakologii klinicznej i medycyny paliatywnej (stypend. oxfordzki). Wcześniej wyjaśnienia złożyli:

VI – lek. med. Jerzy Milewski – przedsiębiorca, ekspert rynku farmaceutycznego i medycznego.

V – inż. Piotr Okorski – inżynier biomedyczny z dwudziestoletnim doświadczeniem. Jest biegłym sądowym w sprawie afery respiratorowej.

IV – Paweł Klimczewski, ekspert analizy rynku, specjalizujący się w analizie danych demograficznych, badaniu rynku mediów.

III – dr n. med. Zbigniew Martyka, specjalista chorób wewnętrznych i zakaźnych, kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego.

II – dr Norman Pieniążek, biolog (spec. genetyka biochemiczna). Wykładowca na uniwersytetach w Sewilli i w Louisianie, pracował dla CDC w USA.

I – dr Piotr Witczak, biolog medyczny (immunologia komórkowa), były pracownik Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji.

 1. Kobieto????

  Czyli nadal pandemii nie ma ?????
  Proszę o odpowiedź.
  Po co te dodatkowe szpitale otwierają ?
  Znowu będą puste trumny i statyści ?
  Niepoprawna anarchistko zastanów się nad swoim herezjami. i krzywdzeniem ludzi.

  Odpowiedz
  • Pani Aniu, czy poza medialną papką prezentowaną przez tych, co u władzy, dysponuje Pani jakimikolwiek rzetelnymi danymi, potwierdzającymi fakt istnienia “śmiercionośnej pandemii”? Dr David E. Martin, prezes M-CAM International Innovation Risk Mangement, złożył zeznania, z których niepodważalnie wynika, że od dwudziestu lat nie ma żadnego, nowego pandemicznego wirusa – potwierdzają to dokumenty patentów USA, które są dostępne. SARS powstał na zamówienie Fauciego w laboratorium i został opatentowany – US Patent 727 93 27 w 2002 r.! WHO zmanipulowała def. panemii około 10 lat temu. Event 201`był instruktażową próbą generalną dla mediów – 2019 r. Resztę Pani pamięta: kłamstwa, manipulacje i globalne nakręcanie strachu. Okradające społeczeństwa całego świata – umowy na sprzedaż genetycznego preparatu szczepionkowego, w których BigPharma wymusiła na rządach – niedopuszczanie do leczenia tanich, skutecznych i bezpiecznych leków. Pierwsze miesiące “śmiercionośnej pandemii” – to w Polsce – mniejsza liczba zgonów, niż w podobnym okresie czasu w poprzednich latach.
   Naprawdę trzeba niewiele, żeby to poskładać w całość. Główną przeszkodą jest chyba pycha: “co – ja dałbym się tak oszukać, niemożliwe! to musi być prawda!”
   Nieważne, że nie ma żadnych rzetelnych naukowych badań, które potwierdzałyby oficjalny przekaz. Dlatego też władza na wszelkie sposoby unika konfrontacji z niezależnymi naukowcami i ich prawdziwymi danymi!

   Odpowiedz
   • Jest NADZIEJA!!!
    Melissa Cuimmei – niezależny inwestor finansowy z Irlandii Północnej w rozmowie z Sare Haboubi, o tym co światowi uzurpatorzy szykują pod przykrywką “pandemii”: https://www.cda.pl/video/9356445bb
    https://www.cda.pl/video/9126120fb
    Ksiądz abp Carlo Maria Vigano apeluje do “ludzi dobrej woli” o przyłączenie się do sojuszu dla przezwyciężenie globalnego zamachu stanu.
    https://www.youtube.com/watch?v=tOtCp14pMeQ
    W kazaniu o. Francis Gloudeman stwierdził, że zaciemnianie klarownego nauczania katolickiego pochodzi dziś z samego szczytu hierarchii Kościoła. „Podstawowym przykładem będzie papież Franciszek. Zamąciła go jego edukacja, a teraz rozszerza ten zamęt po świecie niczym wirus (…) Jest to smutne, że nasza katolicka hierarchia nie wypowiada się otwarcie. Jedną z przyczyn może być to, że wielu z nich przyjęło pieniądze od rządu, które były rozdysponowane dla niektórych parafii. (…) Kościół, który bardziej troszczy się o zdrowie fizyczne, niż duchowe?”

    Odpowiedz
  • Nie zastanowi się. W tej tragedii ta pani zobaczyła swoją szansę na zaistnienie w przestrzeni publicznej. Jak Pani prześledzi te “felietony” to Pani zobaczy to parcie na szkło. Pani nic nie obchodzą tragedie chorych I ich rodzin. I tysiące zmarłych w Polsce a już miliony na świecie. Ona wie lepiej. To najgorszy rodzaj egoizmu. I bardzo szkodliwej głupoty.

   Odpowiedz
  • pisowcy otwierają oddziały kowidowe likwidując oddziały kardiologiczne itd
   kardio chory gorszy od kowidowca?

   lekarz kowidowy jest lepiej opłacany niż lekarz kardio itd
   taki lekarz będzie za czy przeciw otwieraniu kowid oddziałów i RÓWNOCZEŚNIE zamykaniu innych oddziałów?

   Odpowiedz
 2. Chrześciaństwo też było w swych początkach “ruchem rewolucyjnym” i zwalczane było przez ówczesne elity na równi z obecnym gender…Coś u pani Heleny logika szwankuje

  Odpowiedz
 3. Nie życzę pani źle, ale komuś najwyraźniej przydałby się covid.. a najlepiej w wersji hard -żeby miejsce leżące i respirator były potrzebne, a lekarz musiał się dwa razy zastanowić, czy iść do Helenki, czy Kazia. Wówczas może by pani zrozumiała, że pandemia jest i będzie, bo właśnie przez takie wyjebongo wyjść z niej nie idzie

  Odpowiedz
 4. Pani Heleno proszę wytłumaczyć, a te obecnie 1500 osób pod respiratorami, z których maksymalnie 15% przeżyje to: a) statyści, b) manekiny, c) katolicy “piłowani” przez posła PO, d) nie ma respiratorów i osób do nich podłączonych ???

  Odpowiedz
  • lekarskie “leczenie” kowid pod respiratorami o skuteczności od 0% do 15%?!
   to jest kompromitacja pana i “leczenia” pisowskiej medycyny

   dlaczego jest pisowski zakaz skutecznych kowid leków amandatydy iwermektyny?

   Odpowiedz
 5. Szanowni Państwo. Jakis czas temu zauważyłem, że rzeczowe i treściwe komentarze-kontrargumenty pod artykułami Seniorki są wodą na młyn Jej twórczości. Dlatego proponuję wyłączyć się z komentowania tych bzdur. Proszę zauważyć, że ta kobieta trzyma się kurczowo wyczytanych fakenewsów, nie wierzy w istnienie pandemii, zapewne nie zaszczepiła się i takie ma prawo. Nam zostaje życzyć Seniorce dużo zdrowia i szczęścia aby się nie zakaziła i nie zabierała czasu lekarzom walczaxym o życie tych którzy szczęścia mieli mniej.

  Odpowiedz
  • Witam! “rzeczowe i treściwe komentarze-kontrargumenty” – ciekawe, które to?, bo ja widzę tylko powtarzanie medialnych komunikatów, biadolenie i ośmieszanie…
   Dzięki – p. Adamie!
   Do p. Krzysztofa: to dziwne porównanie “prześladowania” gender do zwalczania chrześcijaństwa dało mi do myślenia! Faktycznie, JEDYNA godna uwagi – prawdziwa REWOLUCJA! Bóg dał się poznać ludziom w osobie Jezusa… Diabeł próbuje Boga naśladować, stąd mamy wszystkie światowe przewroty, które opakowane w błyszczący “ideologiczny papierek” zaczynały się pociągająco, a potem krew, trupy i zgliszcza!

   Odpowiedz
   • Pani Heleno to nie powtarzanie medialnych komunikatów tylko fakty życia codziennego. Znam osobiście ludzi, wcześniej silnych, zdrowych, pełnych wigoru, którzy po przejściu COVIDa dalej borykaja się z jego skutkami, nadal się rehabilitują i nie potrafią wrócić do wcześniejszej formy. Znałem też takich, których niestety wskutek COVIDa nie ma już wśród nas.
    Szanowna Pani, nikt nie przekonuje Pani, że jest pandemia, ale jednocześnie każdy wierzący w istnienie pandemii oczekuje, że Pani nie będzie przekonywać go że jej nie ma. Szanujmy swoje prawa. Każdy czlowiek ma swoje prawa i jako osoba z takim doświadczeniem życiowym powinna panie wiedzieć, że Pani prawo kończy się tsm, gdzie zaczyna się prawo drugiego człowieka. Nie stosowanie się do nakazu noszenia maseczek rozumiane jako prawo do wolności kończy się tam gdzie zaczyna się moje prawo do życia.
    Nadmienię jeszcze tak jak kiedyś Pani już proponowałem, może twierdząc, że nie ma pandemii poświęci Pani swój wolny czas jako wolontariuszka pomagająca osobom z COVIDem, zaopiekuje się Pani kilkoma osobami na izolacji, odwiedzi Pani te osoby w ich domach i spędzi Pani z nimi kilka chwil ich jakże długiej samotności…

    Odpowiedz
    • Tak, choroba dopada nawet młodych. Pomijając w tym momencie kryminalny fakt, że chorzy nie są leczeni skutecznymi lekami od pierwszego dnia (amantadyna, iwermektyna i in.), to niestety – młodym ludziom łatwo przychodzi lekceważenie własnego stanu zdrowia i często, nie dosypiają, palą papierosy, jedzą byle co i nie ubierają się stosownie do warunków atmosferycznych. A wirus ukierunkowany jest na ludzkie płuca (zapewnił nam to A. Fauci, co można sprawdzić w dokumentach patentowych! SARS – US Patent 727 93 27 – prawie 20 lat temu, w 2002 r.). Ludzie wcześniej też umierali na zapalenie płuc, na grypę. Warto porównać dane, zwracając uwagę na wiek chorujących osób i na obciążenie ich organizmów innymi chorobami! np. GIS – Średnia wieku osoby zmarłej wynosi 72,9 w Polsce z powodu Covid-19 (największa liczba zgonów w przedziale wiek. 70-90 lat).
     Pana słowa, nawias – mój: “nikt nie przekonuje Pani, że jest pandemia (NAPRAWDĘ???), ale jednocześnie każdy wierzący w istnienie pandemii…” – i chyba tu tkwi istota problemu!!! W istnienie pandemii NIE trzeba WIERZYĆ! SKUTKI ŚMIERCIONOŚNEJ PANDEMII się ZAUWAŻA! A co zaobserwował Pan od wiosny do jesieni 2020 roku? Mniej osób zmarło niż zwykle, bo… jest pandemia???
     Chodzi o fakt, że nakaz noszenia masek jest bezprawny! Ale bardziej bulwersujące jest to, że – zaprzecza on racjom rozumu! Zupełnie brak dowodów naukowych, które pokazywałyby skuteczność ochronną masek. Stwierdzono to po rzetelnych, randomizowanych badaniach. Jednocześnie są dowody na to, że noszenie masek – szkodzi noszczącym je!
     Najważniejszym prawem każdego człowieka jest: PRAWO do poznania PRAWDY!!!
     Ostatnia kwestia: jak ktoś jest w izolacji, to chyba nie wolno go odwiedzać, co? A poważnie, proszę o kontakt z osobami, które – osamotnione, faktycznie potrzebują pomocy, bo ja takich po prostu nie znam!

     Odpowiedz
 6. Pani Heleno..
  Mam wiedzę od “fachowców” z dziedziny medycyny z odkrytym obliczem i zespołów medycznych upoważnionych zawodowo komisji do wydawania zaleceń a nie anonimowych linków

  Odpowiedz
 7. Często, gęsto, redakcje (właściciele) wydawnictw zamieszczają info, że nie odpowiadają za wypowiedzi/poglądy autora. Czy lubliniecki.pl coś w tym temacie jest się w stanie nadmienić/wypowiedzieć/ustosunkować? Doszły mnie też wieści, że owa Pani (piszę z dużej, tylko z szacunku dla kobiet), przy pewnej lublinieckiej parafii prowadzi nauki dla młodych. Czy kierownictwo, ale nie tylko, owej parafii, przypadkiem, nie zainteresowało się jeszcze (dlaczego?), co ta Pani wyprawia na innych płaszczyznach życia/stosunków społecznych? i jak się to ma do ogólnego morale i wpływu, ale też postrzeganie tejże Pani przez potencjalnych odbiorców jej nauk? Ufff… kosmos!

  Odpowiedz
  • W blokerze reklam i trackerów przewija się ordomedicus.com proszę zajrzeć na stronę i już ma pan odpowiedź kto stoi za “projektem” na tej stronie :V

   Odpowiedz
 8. Bzzz…., nie życzę Szanownej Pani źle, choć Pani upatruje jedynie zło wokół siebie. Proponuję niemniej: a może by tym przypadkiem zajęła by się prokuratura, a co najmniej psychiatra? Ufff…

  Odpowiedz
 9. Pani Heleno jest Pani wspaniałą dziennikarką.
  Ale też psychopatów Pani nie przekona, szkoda sił.
  Dziennie na raka umiera więcej niż “na kowid” i pisowcy nie ogłaszają pandemii raka czy wirusa opryszczki.
  Wyznawcy TVN Polsat TVP mają tylko konsumować strach.

  Odpowiedz
 10. Pani Heleno,
  Covidiotów NIC nie przekona. Będą bredzić o milionach trupów, o męczarniach…
  Wystarczyło nazwać odmianę grypy “covidem” i rozpocząć medialną akcję zastraszania.
  Z idiotami się nie dyskutuje. Najpierw ściągną cię na swój poziom, a potem pobiją doświadczeniem.

  Odpowiedz
  • Upsss… Panie Marucha. Leśniczy? (z trójki?). Proszę się w takim razie podzielić swoim doświadczeniem? Rozumiem roślinki nie chorują na grypę(?), a może jakieś zwierzątka(?), oprócz leśników. Nie wiem, bo na Księżycu nie ma tych, tych i tamtych. Proszę się podzielić swoim doświadczeniem lub przemyśleniami. A może Pani Helena coś o tym wie. A Jak nie wie to wymyśli i napisze.

   Odpowiedz
 11. Pandemia – nazwa epidemii o szczególnie dużych rozmiarach, na dużym obszarze, obejmującej kraje, a nawet kontynenty– tyle wikipedia, Obydwa zjawiska dotyczą chorób zakaźnych o dużej zaraźliwości -wirusowych, rakiem człowiek się nie zaraża. Pandemię ogłosiła Światowa Organizacja Zdrowia a nie pisowcy, nie ma pisowskiej służby zdrowia, nie leczy się covida respiratorem, do respiratora podłącza się chorych z bardzo ciężką niewydolnością oddechową a taką niestety daje covid, często zupełnie niszcząc płuca człowieka stąd duża śmiertelność. To tak aby panu uświadomić jakie bzdury pan wypisuje wspierając “wspaniałą dziennikarkę”Jeśli pan i pana “wspaniała dziennikarka.”chcieli by zobaczyć jak wygląda ciężko chory na nieistniejący covid proszę odwiedzić szpital zakaźny. Mówią że głupców nie sieją, to skąd się biorą tacy jak pan? no i “wspaniała dziennikarka”.

  Odpowiedz
  • Mario wracaj do garów
   podawanie wikipedii to kompromitacja
   pandemię zauważysz nie musi ci półprywatna firma WHO m in Billa Gatesa tego ogłaszać
   co rok masz sezon grypowy i nikt nie ogłaszał pandemii

   aha lekarze podłączają do respiratorów pacjentów co i tak raczej nie przeżyją bo “płuca zniszczone” i “duża śmiertelność” i leczyć nie trzeba

   Tobie nie przeszkadza nieskuteczność leczenia!
   Tobie jest mało psychozy strachu ciężko chorymi u sąsiadów.
   Masz coś z głową.

   respiratory “spalają” płuca nieleczonych przez pisowskich lekarzy kowidowców
   kowid leczy się amantadyną
   procedury lekarskie zatwierdza min zdrowia pis niedzielski który nie skończył medycyny nieuku
   idz do TVP jak chcesz zastraszać ludzi bólem.

   Prof. Piotr Kuna: Trzeba robić wszystko, aby pacjenta z COVID-19 nie podłączać do respiratora.
   dziś COVID-19 leczą często lekarze, którym administracyjnie narzucono taki obowiązek. Są to także dermatolodzy, okuliści, mnóstwo stażystów i rezydentów bez specjalizacji.

   – W pulmonologii wobec pacjentów z niewydolnością oddechową od zawsze obowiązywała złota zasada: za wszelką cenę nie intubować i nie podłączać do respiratora.

   Odpowiedz
   • No właśnie odeszłam od garów i czytam pańską twórczość i jestem pod wrażeniem. Dużo informacji pan zamieścił, głównie o mnie
    1- pandemię zauważysz
    2-co rok masz sezon grypowy
    3-Tobie nie przeszkadza nieskuteczność leczenia!
    4- Masz coś z głową
    5- idź do TVP jak chcesz zastraszać ludzi bólem
    To tylko kilka cytatów z pańskiego komentarza, po drodze od garów zostałam nieukiem, dowiedziałam się, że respiratory spalają płuca i wielu jeszcze ciekawych rzeczy, Panie Adamie /pan mnie tyka choć nie pamiętam, żebym z jakimś Adamem piła bruderszaft/ proszę spokojnie przeczytać to co pan napisał i jakoś to uporządkować bo ten galimatias świadczy o wyjątkowej gonitwie myśli /patologicznej/. Może melisa albo inny uspokajacz? Pańskie wrzaski nie zmienią rzeczywistości
    covid 19 jest i zabija a tacy jak pan i “wspaniała dziennikarka” pewnie się w jakiś sposób przyczyniają że w naszym powiecie jest dużo zakażeń. To tyle, wracam do garów.

    Odpowiedz
   • Powoływał się pan na prof Kunę a ten mówi “:Prof. Kuna: do wątpiących w szczepienia mówimy tylko: jak chcesz umrzeć, to umieraj”

    Odpowiedz
 12. Szanowny Panie Adamie. Domniemam ma Pan rację. Telewizje które Pan wymienia – wszystkie – nadają na satelitach, stąd niewątpliwie “są do osiągnięcia” prawie na całym globie ziemskim. Jedno mnie zastanawia (czy Pana też?): czyżby miały aż taką oglądalność? czyżby jedynie te stacje? a … inne tylko dawały replay?. Rozumiem jest Pan dogłębnym znawcą tych stacji – skoro wyraża się co tam transmitują, a nie opiera się Pan tylko na info z “drugiej ręki” (inaczej było by wstyd?). Z Szacunkiem podziwiam światłość Pana umysłu! Fascynuje mnie też Pana pogląd, a może jedynie słuszna Pana wiedza o tym, że partia obecnie rządząca Polską, nie rządzi tylko tym krajem (Polską), a wszystkimi, lub ma co najmniej większościowy wpływ na rządy innych, upss…, przynajmniej w większość państw na planecie Ziemi. A cóż ja biedny na tym satelicie. Tu na Księżycu nie da się odebrać wspomnianych przez Pana stacji TV, nawet tych z satelity – bo sygnał jest kierunkowy … etc. Inna sprawa: nie posiadam odbiornika TV, bo kiedy wyleciałem nie było takowych, a na Apollo 12 nie przewidzieli dostarczenia takiego cudu. Może Chińczycy kiedyś mi podarują? Choć nie jestem przekonany, czy mi to potrzebne. Poza tym, tu na Księżycu nie ma owej – jak Pan twierdzi – dominującej na Ziemi partii. Poza tym, na raka i w moich czasach bytności na Ziemi dziennie umierało mnóstwo lub więcej – choć nie wiedzieliśmy wówczas na co umierają, a nie nazywaliśmy tego zarazą, choć zarazy były, np.: cholera etc. Wiedzieliśmy już wówczas, że przypadków onkologicznych nie można nazwać zarazą, bo chociażby nie wiem jaki z nimi kontakt: oddech, ręka, seks, etc… – nie przenosiło się dalej. Cóż, kiepski jest Pana argument. Nazywa Pan Panią Helenę dziennikarką? (nie ważne jaką, czy wspaniałą czy boską – ten epitet nie ma tu znaczenia). Obawiam się, że ubliża Pan tym wielu innym Prawdziwym Dziennikarzom. Reasumując: z moimi staroświeckimi i dawno zgrzybiałymi poglądami, mogę być uważany za psychopatę przez Szanownego Pana i Panią Helenę, obywateli z jakże obszerną i nowatorską wiedzą. Pocieszam się jedynie tym, że “nie ma ludzi kompletnie zdrowych, są tylko nie do końca zbadani”. Życzę Panu i Pani Helenie zdrowia! Pocieszę Pana, też choruję, ale kiedy rano wstaję i czuję że mnie coś boli, znaczy się – jeszcze żyję. Zapraszam na Księżyc.

  Odpowiedz
  • Panie Twardowski (a może Piotrze?), dużo słów, ale treści – niewiele:)
   Jakoś wybiórczo potraktował Pan kwestie z komentarza Pana Adama.
   1) Nikt na całym świecie nie zauważyłby “pandemii” wiosną 2020, gdyby nie nachalna propaganda strachu, sączona ustawicznie przez media poinstruowane w ramach “event 201” – zorganizowane dla dziennikarzy: B. Gates i chyba Świat. Forum Ekonom sponsorowali!
   2) Za każdego “covidowego” pacjenta szpitale na całym świecie dostają dużo więcej pieniędzy, niż za zwykłego, a jak jeszcze trzeba go podłączyć do respiratora, to kwoty, że ho, ho…
   3) Nim pojawi się ciężka niewydolność oddechowa, to parę cennych dni mija na czekaniu… aż będzie gorzej?! Amantadyna, iwermektyna są zbyt tanie i zbyt skuteczne, zresztą BigPharma wymusiła w umowach o “szczepionkach”, że nie będą stosowane!
   P. Adam: “W pulmonologii wobec pacjentów z niewydolnością oddechową od zawsze obowiązywała złota zasada: za wszelką cenę nie intubować i nie podłączać do respiratora”
   A w covidowej infekcji wirusem SARS – US Patent 727 93 27- laboratoryjnie podrasowanym, na zamówienie Fauciego – (wniosek patentowy zgłoszony 19.04.2002 r. >>>> TAK, to NIE POMYŁKA >>> w 2002 r.!!! i od tego czasu >>>>NIE MA NOWEGO WIRUSA, są tylko mało znaczące mutacje wirusa SARS, ukierunkowanego specyficznie na ludzkie płuca – coś jakby odwrotnie: ROBIĆ WSZYSTKO, ŻEBY UŻYĆ RESPIRATORA???

   Odpowiedz
 13. Panie Adamie. Cóż za horyzonty. Aż dziw że nie jest Pan jeszcze ministrem, ba, prezydentem. Tylko nie wiem czego? Niewątpliwie WHO jest jakieś podejrzane. Ale Pan zachowuje się bardzo podobnie jak BG. Naprawdę uważa Pan większość medyków za tak uległych, bezmyślnych i niemoralnych? Odwołuję moje Pana zaproszenie na Księżyc. Tu mi nie potrzeba niemerytorycznych bluzgaczy.

  Odpowiedz
 14. Pani Heleno. Księżyc to nie Niebo. Zapewne to Pani plany. Piotr? Jaki? Święty Piotr? Przed bramami Niebios? Ależ od/po_lot… . Hm…? Dziwnie Pani wypowiedź/treść zgodna z Panem Adamem. Czy już kiedyś wymyśliła Pani coś swojego? Życzę zdrowia. Współczuję tym którzy muszą pobierać Pani nauki przy znanej parafii. Strach się bać.

  Odpowiedz
  • Styl komentarzy p. Twardowskiego dziwnie mocno przypomina mi wypowiedzi p. Piotra, który bywał na tym portalu, po czym zniknął, jak grypa – tej długo nie było, ale już się pojawiła – wiadomo – u zaszczepionych!!! Bo niezaszczepieni – to chorują i umierają na covid (jak notorycznie KŁAMIĄ A. Fauci i A. Niedzielski).
   Znowu, nie moje:) Operacja covid-19 (cyt.) “swoją sławę i siłę zawdzięcza (…) – przede wszystkim – TESTOM!! Od nich zależy wszystko, bo jak NIE MA TESTÓW, to NIE MA PANDEMII. No, a potem wykorzystanie starych jak świat – metod zarządzania tłumem: ciemności egipskie, trędowaci, szantaż emocjonalny. Na końcu wystarczy podpiąć sprzedajnych naukowców, polityków i dziennikarzy, a całość wybuchnie jak nitrogliceryna (…). Ale tak zwany czynnik ludzki i palec Boży – mogą zdecydować o wszystkim. Jeśli traktować władców pandemii jak historycznych imperatorów i legendarnych despotów, to optymistyczny finał jest kwestią czasu”!!!
   https://www.kontrowersje.net/uratowac-swoj-normalny-swiat/
   A do poradni (i to – do mnie) naprawdę nikt – nie musi, chociaż każdy – może, Pan też – przekonać się na własne oczy (i uszy) jak jest. A nawiasem, panie Twardowski, paktować z diabłem, który stoi na przegranej pozycji, toż to całkiem nieracjonalne!!

   Odpowiedz
 15. Osobiście leczyłem trzy osoby chore na covid. Osoby zdrowe, nie mające problemu do czasu covida. Życzę pani Helenie by leżała nie pod respiratorem, ale pod ecmo może wtedy zrozumie. Żal i brak słów.

  Odpowiedz
  • Panie doktorze, tak? Pan oczywiście dokładnie przeanalizował wszystkie dostępne informacje związane z tanimi, bezpiecznymi i sprawdzonymi lekami, które skutecznie leczą covidową infekcję, prawda? Przecież to wymaga tylko trochę czasu, ale jest łatwe. Także dotarcie do doświadczeń pulmonologa dra Bodnara (opracował schemat stosowania amantadyny i zaprasza do siebie lekarzy na bezpłatne szkolenia) – wydaje mi się oczywiste, jako samokształcenie ambitnego lekarza w tej trudnej sytuacji.
   Podrasowany w laboratorium na zlecenie A. Fauciego, wirus SARS, ma dużą łatwość atakowania płuc człowieka, na to został ukierunkowany – potwierdza to dokument patentowy. Krąży od dwudziestu lat w środowisku – nikt rozsądny tego nie neguje. Czyli to fundamentalne kłamstwo, że w 2019 roku pojawił się nowy wirus, trzeba uznać za zdemaskowane! warto pójść dalej! Ale dlaczego nikt oficjalnie nie bada, w jaki sposób został on “aktorem nr 1” ostatnich miesięcy i kto zbija na tym fortunę? Czemu nie można pytać o narzucające się wręcz fakty? Komu i do czego jest potrzebny stan “pandemii”?

   Odpowiedz
  • Panie Witoldzie. Ujął Pan sedno. Powtórzę za Panem: żal i brak sów.

   Odpowiedz
 16. Pani Heleno. Jak najbardziej życzę Pani prócz zdrowia, i “… optymistycznego finału”. Może Pani kogoś przypominam, hm…, znaczy moje wypowiedzi. Widać nie tylko ja tak postrzegam. Ta pandemia nie jest po drodze nikomu. Cóż …, jedni coś robią aby minęła, inni … ignorują i sieją kłamstwa – jak Pani i Pani przyjaciele Adam z Maruchą. Cieszę się niezmiernie, że nie ma przymusu chodzić do Pani “poradni”, myślę że takie zdanie też reprezentuje kierownictwo parafii przy której Pani poradnia działa. Dziękuję za zaproszenie – definitywnie nie skorzystam. Ciekawe czy w Pani poradni zachowuje się obowiązujące przepisy, chociażby te “anty-Covid”? Z diabłem pertraktować…, nie życzę Pani, choć nie jestem przekonany czy Pani anty-Covidowa postawa to nie diabelska sztuczka.

  Odpowiedz
  • Witam! Pan Piotr też zarzucał mi kłamstwa, ale uszczegółowić, na czym polegają, już nie potrafił! Pan działa podobnie: nie odniósł się rzeczowo do żadnej z przedstawionych tu informacji, ale po lewacku!, nie mając argumentów, atakuje Pan mnie. No, cóż racjonalnych dowodów na istnienie “śmiercionośnej pandemii” jak nie było, tak i nadal — NIE ma!
   Pana słowa: “Ta pandemia nie jest po drodze nikomu” – więc obecne gigantyczne zyski korporacji – SĄ DOWODEM na Pana KŁAMSTWO!

   Odpowiedz
 17. Witam! Pan Piotr też zarzucał mi kłamstwa, ale uszczegółowić, na czym polegają, już nie potrafił! Pan działa podobnie: nie odniósł się rzeczowo do żadnej z przedstawionych tu informacji, ale po lewacku!, nie mając argumentów, atakuje Pan mnie. No, cóż racjonalnych dowodów na istnienie “śmiercionośnej pandemii” jak nie było, tak i nadal — NIE ma!
  Pana słowa: “Ta pandemia nie jest po drodze nikomu” – więc obecne gigantyczne zyski korporacji – SĄ DOWODEM na Pana KŁAMSTWO!

  Odpowiedz
 18. OZdpowiadam, komu potrzebny jest stan pandemii..PANI HELENIE!!!!!!!!!!!

  Jeszcze w żadnym temacie nie przejawiała tyle BUTY,AROGANCJI,MADROSCI PONAD WSYSTKICH, PSEUDO-WIEDZY MEDYCZNEJ/lepiej niż medycy i zna każdego wirusa dogłębnie/.
  No smutno…. po prostu na świecie jest czyste ZłO. I jeszcze jej się wydaje, że ją atakują a nie odwrotnie.

  Odpowiedz
  • Pani Aniu wydaje mi się, że nasze tzn czytelników lublinievkiegopl komentarze są dla tej pani pożywką, jej buta i pogardą dla myślących inaczej niż ona rosną z każdym felietonem. To wyjątkowy przykład arogancji, pychy i braku szacunku (już nie mówię o miłości) dla bliźnich. Może czas zacząć ignorować liderkę antyszczepionkowcow?

   Odpowiedz
  • Pani Aniu, może gdybym była masochistką, to negatywne opinie o mnie byłyby moim celem. Opinie o mnie – bo do treści tekstu, i tego co w moich komentarzach, raczej nikt z krytykantów nie nawiązuje – co już pokazuje poziom krytyki!
   Nie da się zamilczeć, ani – zakrzyczeć PRAWDY! Można tchórzliwie zamknąć oczy i zatkać uszy, ale to nie spowoduje, że PRAWDA zniknie!
   Życzę odwagi!

   Odpowiedz
 19. Pani Heleno. Odnosić się do Pani obelg i bzdur rzeczowo? Uff… . Odnoszę się po lewacku? – to jedyny Szanownej Pani argument? Przecież to co Pani Pisze to jedynie copy&+paste, nothing else matters. Przepraszam …, chyba się udam do… jak to zalecił/pisał Pan Adam (Pani miłośnik) do Pani Marii, …do garów (tu nie widzi Pani nic złego?), tu odpocznę, choć “mistrzem patelni” nie jestem i może zaznam (choć cokolwiek) dobroci podniebienia. (Pozdrawiam Panią Marię, w razie co mogę pomóc, choćby na zmywaku, przy garach). Rozumiem teraz niejakiego (ducha?) Piotra, którego Pani tu przywołuje, widać w czymś… ? zapamiętała go Pani ?, czyżby: lżąc innych. Nie potrafi się Pani przyznać? Cóż, ale to trzeba zrozumieć i mieć odwagę aby się przyznać. Żegnam.

  Odpowiedz
  • Łatwo przypisał mi Pan intencję lżenia kogoś. “Obelgi i bzdury”, które zamieściłam metodą: kopiuj/wklej, miałyby być obraźliwe dla kogoś? Czy dla kreatorów “pandemii”? Przecież są tylko opisem, coraz lepiej udokumentowanym, działania tych uzurpatorów. Może dla osoby, która ma nieprawdziwą wizję świata i w matrixie serwowanym społeczeństwom od wielu dekad, widzi rzeczywistość? Dowody na przestępcze działania różnych światowych organizacji są coraz liczniejsze. PRAWDA zaczyna się powoli pojawiać w całej okazałości. Bardzo mnie to cieszy!

   Odpowiedz
 20. Jeśli dobrze rozumiem z Pani copy&paste: covid nie istnieje, pandemii nie ma. Wszyscy, którzy zaczepili się na covid mają (jak Pani pisze: “ma nieprawdziwą wizję świata i w matrixie serwowanym społeczeństwom od wielu dekad, widzi rzeczywistość?”) – w tym: Papież Franciszek również (który się zaszczepił na covid) – to według Pani wszyscy są: LEWACY?

  Odpowiedz
  • Nie ma ogarniającej cały świat pandemii, ale – JEST poważny KRYZYS, także ZDROWOTNY, mający bardzo wiele przyczyn, leżących głównie w politycznych posunięciach!
   Dalej, to już pańska NADINTERPRETACJA moich słów. Nie znam poglądów i motywacji działania poszczególnych osób na całym świecie:) Widać jednak wyraźnie, że bardzo wielu uległo lewackiej ideologii. Lewackiej, czyli z nazwy: kłamliwej i manipulacyjnej, a więc – szkodliwej i zabójczej dla człowieka!

   Odpowiedz
 21. Rozumiem, odnosi Pani swoją wypowiedź wobec Papież Franciszka, cytuję: “Widać jednak wyraźnie, że bardzo wielu uległo lewackiej ideologii. Lewackiej, czyli z nazwy: kłamliwej i manipulacyjnej, a więc – szkodliwej i zabójczej dla człowieka.”. Bo chyba nie wobec mnie? Kimże jetem? Tylko powołuję się, na z cytaty innych. Rozumiem że uważa Pani że Papież Franciszek to KŁAMCA i MANIPULANT?

  Odpowiedz
  • Ależ z Pana MANIPULANT!!! Pewnie i kłamca – też!
   A może to pakt Twardowskiego z diabłem każe Panu tak działać? Perfidnie, kłamliwie i prowokująco!!! Ale pokusy diabelskie tylko na początku są “polukrowane”, potem następują konkretne czarcie oferty!
   Tylko, żeby umawiać się na cokolwiek z diabłem – przegranym kłamcą???

   Odpowiedz
 22. Tak właśnie jest. To Pani felietony na kanwie fake news, Pani gierki i sztuczki = przegrana diabelskiego kłamcy!!!

  Odpowiedz
 23. https://demagog.org.pl/fake_news/pandemia-grypy-hiszpanki-wybuchla-przez-szczepionki-fake-news/?cn-reloaded=1 oczywiście jakiś anonimowy filmik z facebooka jest dla pani Heleny żródłem wiedzy porównywalnym z Pismem Świętym…a że to stek bzdur to już bez znaczenia

  Odpowiedz
 24. Witam! Warto sprawdzić podany wyżej link, a wbrew intencjom Waldemorda, dowiemy się ciekawych rzeczy. “Od września 2019 roku jesteśmy członkiem Programu niezależnej weryfikacji treści Facebooka. W jego ramach zajmujemy się weryfikacją nieprawdziwych treści (artykułów, zdjęć, filmów) w celu ograniczenia rozprzestrzenianie się fake newsów w mediach społecznościowych” – po prostu – CENZURUJEMY!!!
  “Przyjmując jakiekolwiek zewnętrzne źródło finansowania działalności Stowarzyszenia Demagog zastrzegamy, że nie ma ono żadnego wpływu na zakres merytoryczny naszej pracy.” – oczywiście, wszyscy w to BEZGRANICZNE WIERZYMY!!! Finansuje Demagoga, np. Fundacja Batorego (wysokość grantu: 141.400.00 zł, okres realizacji: 2018-2019 r.), ambasada USA (wys. grantu: 12.000.00 $, okres realizacji: 2017-2018). A w “epoce covida” to już polski-niepolski rząd! KTO PŁACI – TEN WYMAGA!!!
  Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/finansowanie-i-majatek-stowarzyszenia-demagog/
  Zestawiając treść filmiku o hiszpance z treścią dementi z Demagoga, wyraźnie zobaczymy, jak perfidnie działa ta technika zarządzania informacją! https://www.facebook.com/100000723990026/posts/4931835700183848/?sfnsn=mo

  Odpowiedz
 25. Nic nie jest przesądzone, jest NADZIEJA!
  Melissa Cuimmei – niezależny inwestor finansowy z Irlandii Północnej w rozmowie z Sare Haboubi, o tym co światowi uzurpatorzy szykują pod przykrywką “pandemii”: https://www.cda.pl/video/9356445bb
  https://www.cda.pl/video/9126120fb
  Ksiądz abp Carlo Maria Vigano apeluje do “ludzi dobrej woli” o przyłączenie się do sojuszu dla przezwyciężenie globalnego zamachu stanu.
  https://www.youtube.com/watch?v=tOtCp14pMeQ
  W kazaniu o. Francis Gloudeman stwierdził, że zaciemnianie klarownego nauczania katolickiego pochodzi dziś z samego szczytu hierarchii Kościoła. „Podstawowym przykładem będzie papież Franciszek. Zamąciła go jego edukacja, a teraz rozszerza ten zamęt po świecie niczym wirus (…) Jest to smutne, że nasza katolicka hierarchia nie wypowiada się otwarcie. Jedną z przyczyn może być to, że wielu z nich przyjęło pieniądze od rządu, które były rozdysponowane dla niektórych parafii. (…) Kościół, który bardziej troszczy się o zdrowie fizyczne, niż duchowe?”

  Odpowiedz
 26. BARDZO WAŻNE! 5.01.2022 r. – wysłuchanie publiczne w sprawie poselskiego projektu ustawy dot. segregacji sanitarnej (druk nr 1846) – społeczny sprzeciw zabierających głos https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/transmisje.xsp?unid=BB32A41BA1D4D201C12587B200425EE9

  Odpowiedz
 27. Pani Heleno czy są jeszcze jakieś szanse na odzyskanie jasności umysłu naszego społeczeństwa???

  Odpowiedz
 28. Oczywiście, że TAK!!!
  Coraz więcej ludzi w Polsce i na całym świecie – zauważa, że to co się dzieje globalnie – dotyczy już bezpośrednio każdego z nas!
  Nie wszyscy zechcą otworzyć oczy, bo tyle mają w sobie lęku! A główne media – swoją natarczywą propagandą ten lęk stale pompują! Dlatego bezcenne dla stanu tych mocno przestraszonych, są spokojne rozmowy z nimi, pokazywanie odpowiednich statystyk i danych naukowych – bez nacisków. Bardzo może pomóc stawianie dociekliwych pytań, bo tylko zaangażowanie rozumu i logicznego myślenia jest drogą do “odzyskania jasności umysłu”!!

  Odpowiedz
 29. Już dawno nie przeczytałem tylu bzdur w jednym miejscu. “miszczostwo” !
  Nie wiem czy bardziej by się tu przydał egzorcysta czy psychiatra.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.