LUBLINIEC: Jarmark Świąteczny na Rynku Głównym oraz Pogotowie Mikołajkowe w Galerii pod Glinianym Aniołem [MDK]

LUBLINIEC: Jarmark Świąteczny na Rynku Głównym oraz Pogotowie Mikołajkowe w Galerii pod Glinianym Aniołem [MDK]

Miejski Dom Kultury zaprasza na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 3 grudnia 2023 roku na lublinieckim rynku w godzinach od 14:00 do 18:00. To nie wszystkie, organizowane w Lublińcu, grudniowe atrakcje związane ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. 

Podczas Jarmarku oferowana będzie bogata oferta rękodzieła. Oprócz przedświątecznych zakupów na odwiedzających czekać będą również stoiska gastronomiczne – zapowiada Paulina Wojtulek, rzecznik prasowy Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

Nie zabraknie również atrakcji scenicznych. Tego dnia o godzinie 16:00 do “Mikołajkowa” zabiorą nas młodzi artyści, którzy zaprezentują się w specjalnym repertuarze i razem z nimi na lublinieckim rynku powitamy świętego Mikołaja.

Na tym nie koniec atrakcji! 5 grudnia w godzinach od 17:00 do 19:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem działającej w MDK zorganizowana zostanie akcja pod nazwą “Pogotowie Mikołajkowe”. W Galerii dyżurować będzie nie kto inny jak… sam Mikołaj we własnej osobie. Jeśli chcecie, aby wasza pociecha otrzymała prezent z jego rąk, dajcie znać! Zapisy pod numerem telefonu 34/351 06 88. W trakcie finału możecie liczyć również na pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Propozycje z okazji “Mikołajek” przygotowało również lublinieckie Kino “Karolinka”. W dniach 1-5 grudnia o godzinie 16:00 i 18:00 na wielkim ekranie zobaczyć będzie można animację “Życzenie”. 1 grudnia o godzinie 14:00 grana będzie premierowo animowana komedia “Trolle 3”. 6 grudnia o godzinie 16:00 zapraszamy na film w świątecznym klimacie pt. “Jak zostać świętym Mikołajem 3”.

Zdjęcie powyżej: Daniel Dmitriew

Czytaj również:

Świąteczna Zbiórka Żywności oraz Spotkanie Wigilijne dla osób starszych i samotnych [MOPS Lubliniec]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.