Mieszkańcy Ziemi Lublinieckiej spotkali się z Jadwigą Wiśniewską, posłanką do Parlamentu Europejskiego [PiS]

Mieszkańcy Ziemi Lublinieckiej spotkali się z Jadwigą Wiśniewską, posłanką do Parlamentu Europejskiego [PiS]

W sobotę 17 lutego, na zaproszenie Andrzeja Gawrona – Posła Ziemi Lublinieckiej, w Lublińcu gościła Europoseł Jadwiga Wiśniewska. Na spotkanie przybyła liczna grupa mieszkańców Ziemi Lublinieckiej. Dyskusja obejmowała bieżące sprawy krajowe i międzynarodowe.

Sporo miejsca poświęcono kwestii zmian traktatowych postulowanych przez środowiska progresywne w Parlamencie Europejskim oraz zmianom w rolnictwie, które w uznaniu Eurodeputowanej Jadwigi Wiśniewskiej stanowią obecnie zagrożenie dla bezpieczeństwa żywieniowego – zarówno w Polsce, jak i w państwach Wspólnoty.

W sprawach krajowych dominowała tematyka związana z inwestycjami strategicznymi, zwłaszcza jeśli chodzi o Centralny Port Komunikacyjny – kontynuację realizacji tej inwestycji poparli obecni na spotkaniu mieszkańcy.

Kolejne, ważne z perspektywy Polski, tematy to bezpieczeństwo energetyczne i konieczność dynamicznego rozwoju polskiego programu atomowego.

 1. średnia wieku 18

  Odpowiedz
  • Człowieka dojrzałego emocjonalnie, wiekowo doświadczonego dla którego ważne są wartości, narodowa tożsamość i patriotyzm, polski interes gospodarczy nie kupisz tabletką dzień po, legalizacją związków homoseksualnych czy ekologicznym bzdurami i prądem z niemieckich wiatraków.
   Ogromna ilość wyborców 3 drogi nie zdaje sobie sprawy że są beneficjentami 8 lat rządów prawicy. Oby otrzeźwienie nie przyszło gdy będzie już za późno, gdy bedzue już pozamiatanie.
   Rząd KOalicji 13 grudnia zamiast rozwijać Polskę gospodarczo, budować CPK, budować elektrownię atomową, wzmacniać Orlen, budować port kontenerowy, uruchamiać spływ Odrą i inne korzystne działania dla polskiej gospodarki robi kolejne komisje śledcze. Bezprawnie przejmuje media narodowe, ogłupia Polaków bzdurami. Np. nowy pomysł lewicy to praca 4 dni w tygodniu. W sumie nawet szkoda ze nie 3, bo wtedy bylibyśmy jeszcze biedniejsi ale mieli za to więcej czasu.
   Bogactwo krajów bierze się z zamożnosci jego obywateli. Ale ogłupionym i nieuswuadomionym obywatelom rzucisz ochłapy a oni będą zadowoleni.
   Wystarczy ich dobrze zmanipulować neo-mediami i sejmowymi przedstawieniami aktora/dziennikarza Holowni.
   Polscy patrioci którzy zginęli za Polskę w II WS przewracają się w grobie.

   Odpowiedz
 2. Wydawało mi się do tej pory, że znam wielu mieszkańców Lublińca. Podczas gdy na załączonych do informacji zdjęciach rozpoznałem tylko Panią Radną RM w Lublińcu. Gdzie odbyło się to spotkanie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.