“Nasz powiat, nasze pasje” czyli wakacyjne, bezpłatne zajęcia dla mieszkańców. Zobacz szczegółowy PROGRAM [26.06 – 31.08]

“Nasz powiat, nasze pasje” czyli wakacyjne, bezpłatne zajęcia dla mieszkańców. Zobacz szczegółowy PROGRAM [26.06 – 31.08]

Starostwo Powiatowe w Lublińcu zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu “Nasz powiat, nasze pasje”. Przed nami wakacyjny maraton bezpłatnych zajęć skierowanych do mieszkańców w każdym wieku. Gwarantujemy – będzie w czym wybierać!

Wszystkie organizacje, firmy i osoby prywatne włączone w przedsięwzięcie wspomogą projekt nie inkasując za to wynagrodzenia, zapewniając dodatkowo niezbędne materiały, sprzęt i wyposażenie na własny koszt – to swoisty ewenement świadczący o znakomitej współpracy z Powiatem. 

Inicjatorem przedsięwzięcia jest Anita Naczyńska – wiceprzewodniczącą Rady Powiatu w Lublińcu.

Projekt zakłada organizację bezpłatnych zajęć podczas wakacji letnich. Zasada jest prosta – podmioty zajmujące się sportem, rekreacją, edukacją czy też działaniami prozdrowotnymi, oferują bezpłatne zajęcia adresowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Jedyny warunek – na wszystkie zajęcie, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne u organizatorów poszczególnych spotkań.

Szczegóły oraz numery kontaktowe poniżej:

  1. To na to poszły fundusze dni Lublińca?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.