Oferta Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu!

Oferta Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu!

Drodzy lublinieccy seniorzy! Specjalnie dla Was wracamy z nowymi pomysłami. Będziecie mieli okazję spędzić czas w klimatycznym miejscu, w naszej galerii. Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na warsztaty Kreatywni 60+, już 16. października 2018 roku, o godzinie 11:00 „Jesienne dekory z liści”, wstęp wolny! Jesień to czas kolorowych liści – warto je wykorzystać do stworzenia pięknych dekoracji. Instruktor Monika Klimza-Gryc pokaże jak wykonać niebanalne ozdoby i cieszyć się pięknem jesieni nawet w pochmurne dni. Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00.

Zapraszamy na wystawę malarstwa Jadwigi Hajdo pt. „Kolor nutką jest w malowaniu”. Prace artystki będzie można oglądać do końca października, w holu MDK. Autorka prac poprowadzi również bezpłatne warsztaty malarskie, na które osobiście zaprasza. Zapisów na warsztaty z malarstwa prosimy dokonywać osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem lub telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00.

Dynia to zdecydowanie królowa halloweenowych dekoracji. Instruktor Małgorzata Bednarek pokaże jak ją wydrążyć i zrobić z niej wyjątkowy lampion, który następnie posłuży nam jako ozdoba tarasu, balkonu czy nawet okna. Warsztaty „Lampion z dyni” odbędą się w Galerii pod Glinianym Aniołem 17.10.2018 roku o godz. 17:30, wstęp 35 zł. Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00 (rezerwacja wygasa po trzech dniach).

Wszystkich miłośników i amatorów Jogi zapraszamy w poniedziałki i czwartki na zajęcia z certyfikowaną w Indiach nauczycielką Jogi, Małgorzatą Pardułą. Poniedziałki godz. 9:00 – „Regeneracyjna Joga od podstaw”. Zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy właśnie zaczynają swoje regularne spotkania na macie, a także tym, którzy chcą utrwalić sobie znane już asany i lubią taką formę pracy z ciałem. Sekwencje asan będą przygotowane w taki sposób, aby osoby szczególnie potrzebujące uwagi mogły skorzystać z zajęć, dlatego serdecznie zapraszamy seniorów, osoby z umiarkowanymi dolegliwościami pleców, panie po ukończonym 14- tygodniu ciąży oraz wszystkich potrzebujących łagodnej praktyki dodającej radości na początek tygodnia. Będziemy wspólnie szukać harmonii ciała, umysłu i oddechu. Koszt zajęć: 4 wejścia w miesiącu, 60 zł. Pojedyncze wejście 20 zł. Czas trwania zajęć: 75 min.

Na podstawie: Dominika Głodek (autor)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.