Promuj Ziemię Lubliniecką. Wygraj bon o wartości 300 złotych. Ruszył konkurs Stowarzyszenia LGD “Leśna Kraina Górnego Śląska”

Promuj Ziemię Lubliniecką. Wygraj bon o wartości 300 złotych. Ruszył konkurs Stowarzyszenia LGD “Leśna Kraina Górnego Śląska”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Miejsca warte odwiedzenia na terenie Stowarzyszenia LGD “Leśna Kraina Górnego Śląska” wszystkich mieszkańców z obszaru LGD. Celem konkursu jest poszerzenie bazy ciekawych i atrakcyjnych miejsc naszego regionu znajdującej się na stronie www.ekomuzea.pl.

Zamiarem organizatora jest nakłonienie mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu wyjątkowego miejsca w sieci, które gromadzi informacje m.in. o obszarze działania “LGD Leśna Kraina Górnego Śląska”.

Z całą pewnością znacie miejsca w gminach z naszego terenu, których jeszcze nie ujęto na stronie www.ekomuzea.pl – może to ciekawa trasa rowerowa, mało uczęszczany park czy zachwycający kościół? A może niezwykły punkt z rzemiosłem regionalnym? Pokażmy to, co waszym zdaniem zasługuje na wyróżnienie.

Co należy zrobić?

1. Wejdź na stronę: www.ekomuzea.pl i upewnij się, że miejsce, które chcesz opisać nie znajduje się już wśród zasobów.

2. Opisz i zrób zdjęcie wybranego miejsca (opis na około 500 znaków)

3. Pobierz i wypełnij kartę zgłoszeniową ze strony: www.lesnakrainalgd.pl i wraz z załącznikami wyślij na adres mailowy: biuro@lesnakrainalgd.pl lub m.morcinek@lesnakrainalgd.pl

Prace konkursowe wraz z wypełnionymi drukami należy przesłać elektronicznie w terminie do 09.04.2021 (decyduje data wpływu).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 23.04.2021 r.

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Stowarzyszenia LGD “Leśna Kraina Górnego Śląska”.

Nagrody dla laureatów to 300 złotych w formie karty podarunkowej do sklepu z akcesoriami turystycznymi i sportowymi MARTERS SPORT.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawiera Regulamin wraz z załącznikami do pobrania dostępny na stronie www.lesnakrainalgd.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.