ZAGŁOSUJ na strażaków z OSP Kalina! Wystarczy wejść na Facebook’a i wpisać nazwę jednostki w komentarzu [LINK]

ZAGŁOSUJ na strażaków z OSP Kalina! Wystarczy wejść na Facebook’a i wpisać nazwę jednostki w komentarzu [LINK]

Zachęcamy do oddania głosu na Ochotniczą Straż Pożarną w Kalinie [gm. Herby], która bierze udział w konkursie organizowanym przez firmę Kwazar – producenta opryskiwaczy ogrodowych. O taki właśni sprzęt starają się ochotnicy z Kaliny.

Jak informuje organizator – Konkurs rozpoczął się dnia 1 marca 2021 r. i będzie trwał do dnia 31 grudnia 2021 r. z podziałem na edycje, gdzie każda edycja rozpoczyna się z początkiem miesiąca i kończy się ostatniego dnia miesiąca o godz. 23:59 (łącznie 10 edycji) – w sierpniowym głosowaniu strażacy z Kaliny rywalizują z OSP Góra Motyczna, OSP Wojcieszków i OSP Mazury.

Nagrodą jest opryskiwacz plecakowy ufundowany przez producenta w ramach akcji “Pomoc dla OSP”. Zwycięzcą comiesięcznych cyklów zostaje jednostka OSP, która zbierze najwięcej głosów w komentarzach pod postem konkursowym.

Jeśli uda nam się wygrać, spryskiwacz będzie wykorzystywany do usuwania plam ropopochodnych na drogach przy użyciu środka sintan. W szczególności na większych obszarach zanieczyszczeń będzie to urządzenie funkcjonalne dla naszych strażaków. Oprócz tego opryskiwacz można używać do gaszenia drobnych zarzewi ognia w rejonach niedostępnych dla samochodów strażackich – podkreślił Rafał Maroń, prezes OSP Kalina.

LINK DO GŁOSOWANIA: TUTAJ [Facebook]

Kwazar Corporation Sp. z o.o. jest jednym z czołowych przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem opryskiwaczy w Polsce. Nowoczesny park maszynowy, dający ogromne możliwości produkcyjne sprawia, że Kwazar to już nie tylko produkcja własnych wyrobów, ale platforma przetwórstwa tworzyw sztucznych o ogromnych możliwościach. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji produkty wytwarzane pod marką Kwazar trafiają dziś do około 100 krajów na całym świecie.

[zdjęcie: OSP Kalina, arch.]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.