Artur Barciś wystąpi w Koszęcinie!

Artur Barciś wystąpi w Koszęcinie!

21 lutego o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Koszęcinie wystąpi Artur Barciś. Artysta, w sobie właściwy sposób, nawiązuje niezwykły kontakt z publicznością, opowiadając anegdoty o swojej zabawnej drodze do aktorstwa.

W swoim programie “Artur Barciś Show” popularny aktor zaprasza za kulisy teatru i planu filmowego opowiadając o tremie, dykcji, różnego rodzaju „sypkach”, czyli aktorskich wpadkach, oraz dowcipach jakie aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko opatrzone jest znakomitymi piosenkami.

Zależało mi na tym aby mój program był zabawny, ale równocześnie przekazywał jakieś treści, które dadzą widzom do myślenia, stąd piosenki „Zagrać siebie”, czy „Już widziałem jak”. Wszystko o czym śpiewam, czy opowiadam zahacza o świat, który bardzo dobrze znam i który chciałbym moim widzom przybliżyć, zachęcając by go odwiedzili – podkreśla Artur Barcić.

Cena biletu: 30 złotych

Przedsprzedaż, tel. 34/ 3576 104

 1. Świetnie że Pan promuje doskonałego aktora pana Artura Barcisia. Bardzo mnie to cieszy. I innych mieszkańców również, zwłaszcza że pan Barciś wielokrotnie dawał wyraz swojemu oburzeniu na to, co obecnie wyprawia PiS w Polsce i pana umiłowany rząd. Mam ubaw po pachy, że Julian Werner – wielki niby zwolennik PiS i autor skandalicznych prawicowych komentarzy na twiterze oraz na tym portalu – zaprasza nas teraz na występ aktora, który nie boi się mówić głośno, że jest przeciwny tej władzy.

  Odpowiedz
 2. Julian Werner

  Jak widać – można!
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 3. Niestety występ odwołany …

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.