Wspomagamy Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny w Lublińcu! Twój głos może zadecydować o realizacji dwóch projektów

Wspomagamy Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny w Lublińcu! Twój głos może zadecydować o realizacji dwóch projektów

Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny w Lublińcu przystąpił do III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Placówka planuje zrealizować dwa, bardzo ambitne zadania.

Przedsięwzięcia są jednak uzależnione od wyników internetowego głosowania, w którym uczestniczą mieszkańcy regionu. Dlatego Dyrekcja i pracownicy WSN Lubliniec zachęcają do udziału w plebiscycie, który potrwa do 19 września!

Oddanie głosu zajmie zaledwie kilka chwil a efekty mogą posłużyć wielu ludziom – nie tylko związanym ze szpitalem. 

PROJEKT nr 1

“Utworzenie ogrodu sensorycznego wraz z budową tężni solankowej na terenie Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu dla pacjentów, rodzin pacjentów, pracowników oraz mieszkańców Powiatu Lublinieckiego”. Kwota 781.000,00 złotych.

  • ogród sensoryczny,
  • tężnia solankowa wraz z infrastrukturą, m.in. ławeczki, oświetlenie, stojaki na rowery

PROJEKT nr 2

“Rewitalizacja dróg wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu mająca na celu usprawnienie poruszania się po terenie pacjentom, rodzinom pacjentów, pracownikom oraz mieszkańcom Powiatu Lublinieckiego”. Kwota 375.00,00 złotych.

  • modernizacja odcinka drogi wzdłuż starej kuchni z piekarnią, wraz z infrastrukturą, czyli kanalizacja deszczowa, oświetlenie
  • modernizacja odcinka drogi dojazdowej do pracowni RTG wraz z utworzeniem miejsc parkingowych, kanalizacją deszczową, podjazdem dla karetek, stojakami na rowery, dodatkowym oświetleniem.

JAK ZAGŁOSOWAĆ? 

Wszelkie informacje, instrukcję głosowania oraz listę projektów znajdziesz TUTAJ – pamiętaj o podziale na dwie pule: EKO (pasek zielony) i REGIO (pasek niebieski).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.