Komu potrzebne są wojny? [felieton Heleny Grembeckiej]

Komu potrzebne są wojny? [felieton Heleny Grembeckiej]

Oczywiście, że tym którzy na nich zarabiają! Są tacy, jak np. przedstawiciele różnych gałęzi przemysłu zbrojeniowego, dla których wojenne zyski są oczywistością w takiej okrutnej sytuacji. A są i tacy, którzy skrupulatnie wykorzystują każdą wojenną sytuację dla przemycania swoich zabójczych ideologii. Wszystkie światowe organizacje, mające w swojej agendzie depopulację świata, jak sępy rzucają się na poszkodowanych tragicznymi zdarzeniami.

Dzieje się tak, nie tylko w czasie trwania zbrojnych konfliktów, ale także przy okazji różnorodnych naturalnych katastrof, jak trzęsienie ziemi, czy powódź. Pewnie trudniej jest wywołać “naturalny” kataklizm, jak i spowodować “naturalną” śmierć, ale to się dziś dzieje. Wywołanie zbrojnego konfliktu to już środek bardzo pospolity w arsenale zbrodniczych systemów.

Agendy Organizacji Narodów Zjednoczonych, w konwojach humanitarnych wysyłanych w rejony katastrof, nigdy “nie zapominają” o dołączeniu takich “środków pierwszej potrzeby”, jak antykoncepcja i pigułki poronne oraz zestawy do chirurgicznej aborcji. Jeśli władza poszkodowanego regionu odmawia przyjęcia śmiercionośnych zestawów, agendy ONZ stosują propozycję “nie do odrzucenia”, warunkując dostarczenie niezbędnej żywności, wody, leków, środków higienicznych – przyjęciem całego pakietu.

Sytuacje zbrojnych konfliktów, także obecnego na Ukrainie, dają wielkie możliwości uzurpującym sobie władzę nad światem. W rozmowie zatytułowanej “Polska, obok Ukrainy będzie największym przegranym tej wojny”: Krzysztof Baliński, były ambasador Polski w Syrii, prezentując swoje książki (“Ministerstwo Spraw Przegranych”, “Ministerstwo Spraw Obcych”), mówi o podmianie ludności w Polsce w czasie wojny toczonej za naszą wschodnią granicą. Przytacza publiczne wypowiedzi polskich polityków na najwyższym szczeblu: “Jesteśmy sługami narodu ukraińskiego”, “przyjmiemy wszystkich, którzy będą chcieli zostać w Polsce”, “nie będzie relokacji uchodźców”, “wszyscy jesteśmy Ukraińcami”.

Drugi mówca, red. Stanisław Michalkiewicz przypomina o realizowanej podstępnie od lat sześćdziesiątych komunistycznej operacji na stanie świadomości społeczeństw świata (przez system oświaty, media i kulturę). Zwraca uwagę na fakt, że dwucyfrowa inflacja w Polsce i ciągle prowadzone rozdawnictwo finansowe, są przez rządzących perfidnie usprawiedliwiane wojną na Ukrainie, którą obaj mówcy nazywają “dziwną wojną”.

S. Michalkiewicz prezentuje, napisaną wraz z Jarosławem Kornasiem książkę – “Alfabet idei. Niepoprawny politycznie”. Na pytanie o wizję dobrego wyboru dla Polski, red. S. Michalkiewicz odpowiada, że “dziś niewolników już się raczej nie zabija, bo większą korzyść przynosi eksploatacja niewolnika”. Musimy zdecydować, czy chcemy być niemieckim landem, czy “poza terytorialnym stanem Ameryki”. Albo sprzeciwimy się przewrotowi lewicowemu w Polsce? https://www.youtube.com/watch?v=BUgAt02cNBo

Były agent KGB – Jurij Bezmienow, także ostrzegał Amerykanów przed zniewoleniem komunistyczną ideologią.

http://lubliniecki.pl/jurij-bezmienow-a-james-bond/
http://lubliniecki.pl/moze-to-juz-ostatnie-takie-szkolenie/

Po latach widzimy, że posunięcia, które jeszcze niedawno były prawie niewidocznym procesem “prania mózgu” i działaniem agentów wpływu, dziś są już jawnym globalnym dyktatem, opartym o bezpośrednią przemoc i drastyczny szantaż! Jak to jest możliwe?

“Zło w świecie jest przyczyną i skutkiem wniknięcia w nas i w nasze społeczeństwo ponurego i złowrogiego demona. Zło to nie tylko brak dobra, ale byt żywy, duchowy, lecz skażony i deprawujący. To straszliwa realność, tajemnica budząca lęk.” (Papież Paweł VI, Rzym – 15.11.1972 r.).

Zły już na początku świata wypowiedział wojnę Bogu i człowiekowi. To zmaganie wciąż trwa, a wszelkie wojny i zbrojne konflikty są tylko widocznym wierzchołkiem piekielnej góry lodowej, która chce nas doprowadzić do katastrofy i zatopić.

Kto dziś jeszcze kładzie nacisk na wagę prawdy w życiu? Na zgodność myśli z rzeczywistością? Współczesny świat wyzbył się już takich “staroświeckich przesądów”, jak prawdomówność i odpowiedzialność. Zostały one zastąpione – zyskiem i skutecznością. Oswajani jesteśmy na co dzień z istnieniem różnych zamienników dla prawdziwych stanów, dla prawdziwych rzeczy.

Tylko Kościół odwiecznie nie zmienia zdania w tej kwestii, że PRAWDA JEST! – i istnieje niezależnie od naszych opinii. Szkoda tylko, że tak rzadko Pasterze Kościoła mają odwagę, jak o. Francis Gloudeman – głosić prawdę. https://www.youtube.com/watch?v=tOtCp14pMeQ

Dwie sprawy są czujnikiem alarmu dla świata – eskalujące ostatnio, przede wszystkim ze strony radykalnego islamu – prześladowanie Kościoła Katolickiego i skala, stale rozszerzającej swój zasięg – aborcji.

Także Amnesty International, międzynarodowa organizacja pozarządowa, której celem jest zapobieganie naruszeniom praw człowieka, w 2007 roku zrobiła ostry skręt w lewo i zaczęła kłamać, że “brak dostępu do aborcji może być dla kobiety torturą”, co doskonale obrazuje manipulacje językowe, którym jesteśmy ustawicznie poddawani.

Chociaż nie ma prawa bardziej podstawowego, niż prawo do życia, to aborcja w prawie wszystkich krajach na świecie – nie jest karana!

Dziś karze się tych, którzy próbują ratować dzieci przed zabiciem! Przykładem jest brytyjski lekarz dr Dermot Kearney, przeciw któremu komisja lekarska, po donosach aborcyjnych organizacji wszczęła postępowanie. Lekarz pomagał skutecznie, zgłaszającym się do niego kobietom w odwróceniu skutków “pigułkowej” aborcji (ok. 2 tys. uratowanych od śmierci dzieci). Inną brytyjską lekarką, która została ukarana w analogicznej sytuacji, tym razem przez Główną Radę Lekarską, jest Eileen Reilly. https://dorzeczy.pl/swiat/187687/wielka-brytania-lekarz-ukarany-za-przeciwdzialanie-aborcji.html

Dowiadujemy się, że Światowa Organizacja Zdrowia – WHO, wydaje nowe wytyczne w sprawie aborcji, żeby “pomóc krajom dostarczać opiekę ratującą życie”. Według WHO kluczową kwestią dla zdrowia kobiet i dziewcząt jest to, by miały możliwość zabicia swojego nienarodzonego dziecka. “Już samo traktowanie zabiegu niszczącego ludzkie życie jako części opieki zdrowotnej jest kuriozalne, ale WHO bardzo stara się sprawić wrażenie organizacji troszczącej się o kobiety”. https://www.zycierodzina.pl/who-wzmaga-naciski-na-zwiekszenie-dostepnosci-aborcji/

Jednocześnie ta sama WHO, finansowana w przeważającej części przez prywatne koncerny i fundacje, ma uzyskać większą kontrolę i uprawnienia do walki z pandemią. Powinniśmy zacząć się bać, bo prawdziwym celem jest zwiększenie totalnej kontroli nad społeczeństwami! Kto płaci (Gates, GAVI, koncerny farmaceutyczne), ten wymaga i jego interesy będą realizowane. Ale w tym wszystkim znowu jest drugie dno. Wieści o planowanym traktacie pandemicznym rozeszły się szeroko i WHO, wietrząc niepewność skutków procedowania tego projektowanego prawa, które ma być nadrzędne wobec konstytucji narodowych, cichaczem próbuje przepchnąć te przepisy inną drogą.

W dn. 22-28 maja 2022 r. w czasie sesji Światowego Zgromadzenia Zdrowia chce przeforsować poprawki w już istniejących od 2005 roku Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych (International Healt Regulation). Przyjęcie zgłoszonych poprawek będzie się wiązało z oddaniem suwerenności każdego z krajów pod pełną władzę WHO. Teraz została już tylko modlitwa, chyba że kogoś stać i może znaleźć się pod siedzibą WHO w Genewie, żeby z wieloma już tam przybyłymi manifestować swoją obecność i swój sprzeciw. https://www.bitchute.com/video/518AdQawXXbE/

Na kanale Georgina Orwell PL jest wiele innych ważnych filmów, np. apel por. Jakuba Kuśpita do przedstawicieli służb mundurowych, ostrzegający przed traktatem WHO, który może stać się narzędziem do wykorzystania mundurowych przeciwko narodowi.

Też w tym temacie – interpelacja posła RP Grzegorza Brauna, dotycząca już procedowanego przez WHO traktatu antypandemicznego. Towarzysząca Posłowi lekarka Katarzyna Ratkowska przedstawia wiele szczegółów. Mówi też o wyroku sądu w Teksasie, który nakazał koncernowi Pfizer i amerykańskiej Agencji do spraw Żywności i Leków – FDA ujawnienie 400 tys. stron dokumentów, które ci zbrodniarze chcieli utajnić na 75 lat, a które dotyczą ryzyka przyjmowania preparatów genetycznych.

W już opublikowanych dokumentach, na dziewięciu stronach A-4, przedstawionych jest 1400 różnych schorzeń, które mogą być skutkiem przyjęcia szczepionkowego preparatu. Dziś jest też wiadomo, że liczba zgonów po szczepieniach genowym preparatem jest większa niż zgonów po zachorowaniu na Covid. https://wolnosc.tv/grzegorz-braun-ostrzega-traktat-antypandemiczny-who-nadchodzi-wideo/

Ustawa o obronie Ojczyzny ogłoszona 23 marca 2022 r. przewiduje, że powołanymi do obrony będą wszyscy obywatele Polsk (kobiety i mężczyźni) w wieku od 18 do 60 roku życia. Są wyjątki: kobiety w ciąży, opiekujące się dziećmi do 18 r. życia i nieliczne inne przypadki.
https://wolnosc.tv/wazna-informacja-szykuja-nas-wszystkich-na-front-beda-tylko-male-wyjatki-dla-polakow-wideo/

 1. Dzień dobry! Dzięki za publikację!
  Już znamy z imienia i nazwiska jednego z przedstawicieli polskiej ekipy uczestniczącej w Światowym Zgromadzeniu Zdrowia – min. Adam Niedzielski.
  @a_niedzielski
  Podczas trwającego Światowego Zgromadzenia Zdrowia zwróciłem uwagę zebranym, że w czasie gdy tu rozmawiamy, na Ukrainie dochodzi do ludobójstwa. Nie możemy bezczynnie patrzeć na krwawiącą Ukrainę, na mord na ludności cywilnej. Świat musi reagować. Ukraina musi mieć nasze wsparcie.
  A KTO ZAWALCZY O DOBRO I O INTERESY POLAKÓW??? Jeśli zostaną przyjęte poprawki zgłoszone do IHR, wtedy Polska (i inne kraje) trafi pod dyktat WHO, która ogłosi – jaka plaga nadciąga i nakaże szczepienia! “Małpia ospa” już czai się do skoku!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.