W Lublińcu powstanie stowarzyszenie osób sprzeciwiających się szczepieniom przeciwko COVID? Spotkanie już w sobotę [25.09.]

W Lublińcu powstanie stowarzyszenie osób sprzeciwiających się szczepieniom przeciwko COVID? Spotkanie już w sobotę [25.09.]

Mieszkańcy Lublińca i okolic, którzy m.in. uczestniczyli w niedawnym spotkaniu z doktor Anną Martynowską – poddającą w wątpliwość bezpieczeństwo i skuteczność stosowania szczepień przeciwko COVID-19, a także podważającą powszechny przekaz związany z pandemią – zamierzają powołać stowarzyszenie.

Celem organizacji ma być – Dzielenie się informacjami opartymi o badania naukowe, a dotyczącymi ogólnoświatowego kryzysu zdrowotnego – uświadamianie społeczeństwa, wzajemne wsparcie oraz doradztwo medyczno-prawne, dostępne poprzez różnego rodzaju akcje i spotkania ze specjalistami.  

Jak podkreślają inicjatorzy spotkania – z takiego wsparcia będą mogli skorzystać np. rodzice, których w ostatnich tygodniach – Nakłania się do wyrażenia zgody na podanie ich dzieciom genetycznego preparatu szczepionkowego, który powoduje wiele powikłań w dorosłej populacji;

Zapraszamy osoby, które chcą uzyskać wsparcie ale również te, które chcą służyć swoją wiedzą i doświadczeniem lokalnemu społeczeństwu w obecnym kryzysowym – trudnym dla każdego czasie. Istnieje także zamiar powołania stowarzyszenia, aby nadać większą skuteczność naszym działaniom – czytamy w nadesłanym ogłoszeniu.

Od roku w portalu społecznościowym Facebook funkcjonuje grupa pod nazwą: “Stop bezprawiu Lubliniec”, zrzeszająca – Ludzi, którzy chcą poznać i szerzyć prawdę na temat pandemii, nocnych ustaw o bezprawiu oraz którzy sprzeciwiają się nielegalnemu reżimowi – czytamy w nagłówku. Organizatorzy sobotniego spotkania zachęcają również do skorzystania z tej formy kontaktu. Link: TUTAJ

Zebranie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się w najbliższą sobotę 25 września o godzinie 18:00, w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Halka przy ul. Stalmacha 12 w Lublińcu.

Telefon kontaktowy dla zainteresowanych: 511 100 505 (Helena Grembecka)

Zdjęcie: gov.pl

 1. Do zobaczenia w sobotę 💪🏻

  Odpowiedz
  • Dzień dobry! Wygodnie już było:)
   Niestety, nie mamy dostępu do sali, w której miało być sobotnie spotkanie – władza jest czujna!
   Spotkamy się przed budynkiem “Halki” i przejdziemy na plenerowe zgromadzenie w okolicy lublinieckiego zamku – zgodnie z wyd. 11.06.21 rozporządzeniem Rady Min., jeśli liczba osób nie przekracza 150 – działamy legalnie.
   Nie dajmy się zniechęcić! Spotkajmy się!
   Ps. Warto cieplej się ubrać i ew. mieć latarkę.

   Odpowiedz
   • Dopowiedzenie:
    Stowarzyszenie Zespołu Pieśni i Tańca “Halka” wynajmuje lokal od miasta. Pan Prezes Stowarzyszenia przeprosił za zamieszanie zaistniałe – nie z jego winy, oraz nie przyjął darowizny na konto Stowarzyszenia. Zebrane na spotkaniu pieniądze i dodatkowa późniejsza wpłata pewnego młodego człowieka, zasilą fundusz rodzącego się stowarzyszenia.

    Odpowiedz
 2. Coraz bardziej rozczarowuje mnie portal który Pan prowadzi a który stał się ostatnio tubą propagandową p Grembeckiej I jej chorych ambicji I bardzo szkodliwych poglądów. Szkoda

  Odpowiedz
 3. To wszystko wyjasnia

  Odpowiedz
 4. Patrząc na zdjęcia ze spotkania z pseudolekarką widać analogię ze spotkań na pokazach handlowych : siedzą ” baranki ” i bezmyślnie wierzą, że trzeba kupić towary za kilka tysięcy /10-krotnie droższe niż normalnie kosztują/ a potem płacz bo muszą płacić olbrzymie kredyty. Ale te medyczne bla, bla są o wiele bardziej niebezpieczne.

  Odpowiedz
 5. Czyli jednak portal jest tubą propagującą działaczy antyszczepionkowyvh i ich chore poglądy, wręcz tablica ogłoszeń p Grembeckiej lub jak w konspiracji skrzynką kontaktową.

  Odpowiedz
 6. Jest promyk nadziei. Jest głos rozsądu z Chorwacji:

  “”Prezydent [Chorwacji] zwrócił się też przeciwko obsesji na punkcie bezpieczeństwa. Nikt nie może być całkowicie pewien. Nie ma czegoś takiego jak życie bez ryzyka i choroby – podkreślił.
  O sposobie, w jaki zagraniczne media, takie jak CNN, donoszą o Coronie, Milanovic powiedział: “Codziennie zadaję sobie pytanie, czy ja jestem normalny, czy też oni zwariowali”.

  https://www.salon24.pl/u/lulek/1167670,prezydent-chorwacji-koniec-szczepien-w-chorwacji

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.